Môže test v ôsmom týždni ukazovať negatívny výsledok?

miriam1983
8. apr 2013

Tak jedna menstruacia normalna, druha slabsia a testy stale negativne, no mam zvlastne pocity...k lekarovi idem az o tyzden a bazalnu teplotu mam stale a mala som aj pocas menstruacie 37,2 + - 1. Tak neviem, je mozne, ze mi testy aj asi tak v 8tt ukazuju stale negativny vysledok?

sisi31
8. apr 2013

Ahoj.Podľa mňa v 8 tt MUSÍ test ukázať tehotenstvo,ak by si tehotná bola.Teoreticky ak by si bola na začiatku 5tt,,a ovuláciu mala koncom cyklu,tak test ešte nemusí nič ukázať.

miriam1983
autor
8. apr 2013

No ved aj ja som si tak hovorila, ale ked vidim niektore prispevky, tak zacinam byt zmatena... a ta bazalna teplota ma dost pletie

gubcikova
8. apr 2013

@miriam1983 mne vyšiel prvý poz.v 7tt

miriam1983
autor
8. apr 2013

a kolko testov sisi robila?

miriam1983
autor
8. apr 2013

hm? 😲

jana1122
15. apr 2013

@miriam1983 ahoj tak ako si dopadla ? ja mam tiez take zvlastne pocity, poslednu menstuaciu som mala slabu teraz cakam dalsiu, tiez by som bola v 8 tt ak by som bola tehotna. testy negativne. mala som aj biely vytok. a zvysenu teplotu, ale vecer...

saminka111
4. mar 2019

@miriam1983 @jana1122 ahojte baby mozem sa spyta ako ste dopadli boli ste teda tehotne som v takej istej situacii prosim odpiste mi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre