Môže test ukázať falošný výsledok?

haleluja123
2. mar 2014

čaute babi včera som si poobede spravila tehot..test gravitest 10 este v limite mi visli dve ciarocky dost silne dokonca az jedna cierna ....vecer som skusila spravit este jeden no ten uz bol bieli ako sneh 😒 dneska rano som si spravila rapid clear kazetovi a višiel tiez negativny ...myslite ze by mohol prvyy test ukazat falosne pozitívny výsledok?? menstruaciu som mala naposledi v januari od vtedy nic tehotenstvo velmi neberem do uvahy zhladom na to ze moj ciklus si pride kedy chce a aj trva ale toto sa mi este nikdy nestalo ze by mi test vysiel pozitivny neviem co si o tom mam mysliet prossim poradte nema nikto zvas taku skusenos?? 😔 😔

sarinka123
2. mar 2014

Objednaj sa na gyndu, pokial si mala menzes v januari, tak na Sone by uz dietatku bilo srdiecko.
Pripadne ti aj zoberu krv.

haleluja123
autor
2. mar 2014

to je ten problem ze moj lekar mi povedal ze by sa musel stat zazrak keby som bola tehotna pri nepravidelnej menstruacii ☹

haleluja123
autor
2. mar 2014

@sarinka123 o je ten problem ze moj lekar mi povedal ze by sa musel stat zazrak keby som bola tehotna pri nepravidelnej menstruacii ☹ preto sa pítam či ten test nemohol byt nejak poskodeny 😒

bajana
2. mar 2014

@haleluja123 mohol ukazat falosnu pozitivitu, testy nie su neomylne...

sarinka123
2. mar 2014

Prosim ta, to co je za doktora. To vymen.
Moje kamaratky mali vsetky nepravidelny menzes,
jedna aj myom na maternici a vsetky otehotneli.
Kúp si Baby test, ten mi vysiel vzdy OK

haleluja123
autor
2. mar 2014

@bajana no lebo som uz citala kade co ale asi to bolo fakt nejak pokazene ☹

haleluja123
autor
2. mar 2014

@sarinka123 dakujem ti teraz si mi dodala nejaku nadej lebo sa s s priatelom snazime uz 2 roky a nic .... a moj lekar stym nic nerobi mas pravdu asi by bolo na case ho uz vimenit

sarinka123
2. mar 2014

Odkial si ?

bajana
2. mar 2014

@haleluja123 to sa teda cudujem, ze si toho lekara este nevymenila...mna zacala riesit dr. uz po roku snazenia...a ak mas MS, tak aj ovulovat snad budes...preco by bolo take nemozne trafit rovno ovulku? ... skus este iny test, rozhodne ranny moc, zbytocne ho budes porovnavat s testom urobenym behom dna, rano ma HCG najvyssiu koncentraciu...drzim palce

misinka26
2. mar 2014

Bože to čo máš za doktora ... mne Dr. povedal, že mám 5% šancu otehotnieť a o mesiac na to som už bola tehu a máme doma 16 mes. drobčeka 🙂 Ale Dr. som vymenila, lebo však on je od toho aby ti pomohol a podporil ťa a našiel príčinu a účinnú liečbu, nie povedať ,, bol by to zázrak ,, a kašlať na ženu nech sa trápi ... A k tomu testu, mohol byť poškodený, ak ti ostatné nič neukázali šla by som aspoň k Dr. nech ma kukne pre istotu ...Držím palce ...

bleach
2. mar 2014

ja som mala testy znacky dr. Max a dobre ukazovali. Skoc k nemu, nech ti vezme krv, keby aj na ultrazvuku nebolo nic vidiet! stoj si za svojim a drzim palceky!!!!

haleluja123
autor
2. mar 2014

@bajana dakujem skusim

haleluja123
autor
2. mar 2014

@misinka26 dakujem zajtra tam skocim uvidim co povie

haleluja123
autor
2. mar 2014

@bleach dakujem vam pekne za odpovede ste zlate 🙂

haleluja123
autor
2. mar 2014

@sarinka123 z bratislavi som

sense
2. mar 2014

@haleluja123 jaaaj aj mne lekar povedal ze bude s otehotnenim problem kvoli hormonomm a stitnej zlaze a bla bla bla a podarilo sa na druhy krat...

haleluja123
autor
2. mar 2014

@sense to si mala teda stastie gratulujem ....ja ked som vcera videla tie dve ciarky na teste skoro som skolabovala no ale bola to z mojej aj priatelovej strany prehnana reakcia lebo dneska uz bolo po radosti ked druhy test visiel negativne 😒

sense
2. mar 2014

@haleluja123 chod ku gynekologovi a nech ti vezme krv....a udes vidiet na com si...

uhnakova
2. mar 2014

Urcite skus dalsi test z ranneho mocu, ten ma najvyssiu koncentraciu tehotenskeho hormonu hcg. Testy robene neskor pocas dna nemusia ukazat pozitivny vysledok prave kvoli nizkej koncentracii hcg v moci, najma ak si ich robila kratko po sebe.

haleluja123
autor
2. mar 2014

@uhnakova hej mas pravdu v baleni som mala 2 testy -gravitest jeden vyšiel pozitivne a ten druhy o hodinu neskor som skusila 😖 vysiel negativ a dneska rano som spravila rapid clear ten vysiel tiez negativne

sarinka123
2. mar 2014

No, v Bratislave je vela dobrých lekarov gynekologov
A aj takych, co sa specializuju na reprodukovane tehotenstvo.
Od hentoho odid. A držím palec. Kúp si ten test este raz a inu znacku.

kvecia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
haleluja123
autor
2. mar 2014

@sarinka123 ok dakujem ti pekne potom dam vediet ako to dopadlo 🙂

haleluja123
autor
2. mar 2014

@kvecia jaj boze aj take nieco existuje ☹

kvecia
2. mar 2014

@haleluja123 no ja som tiež bola prekvapená... čo už... zažili sme ešte horšie obdobie ako je len ,,chemicka gravidita".. ☹

bajana
2. mar 2014

@haleluja123 http://www.rodicka.cz/biochemicke-tehotenstvi/ ... preto sa zenam neodporuca testovat pred ocakavanou MS a hladat duchy na testoch...lebo biochemicke tehotenstvo je velmi caste

haleluja123
autor
2. mar 2014

@kvecia hmm a co uz sa podarilo alebo este zatial nie??

haleluja123
autor
2. mar 2014

@bajana no mne ms meska uz pomali 2 mesiace a mala som silne obidve jasne viditelne ciarky ......no len bohuzial na druhom teste uz nebolo nic ☹

kvecia
2. mar 2014

No 2x som bola uz tehu ale neskoncilo ani jedno stastne ☹

kvecia
2. mar 2014

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre