Môže tak skoro ukázať test tehotenstvo?

christinka1
23. jún 2021

Baby nie ja,ja už som 🤰😊 ale kamoška mi včera poslala toto... Má 2 týždne pred MS... Môže jej tak skoro už test ukázať?? Jedine že mala ovuláciu skôr? Lebo podľa kalendára ju má mať ešte len dnes...

lorin29
23. jún 2021

@christinka1 asi ju mala v iný deň.. Nech si skúsi spraviť clear blue alebo nech počká 2 dni ci bude silniet ciarka😊

anjelicek26
23. jún 2021

Tak moznosti su bohuzial dve - otehotnela v minulom cykle, male odislo s menstruaciou a toto je zostatkove hcg...zostatkove hcg sa bohuzial taha este aj 2-4 tyzdne po potrate... alebo mala posunutu ovulaciu. Ciarky tam kazdopadne su. Preco si robila test uprostred cyklu?

christinka1
autor
23. jún 2021

@anjelicek26 pretože sa cíti inak , bolí ju dlhšie bruško... Ona není ten tip čo naháňa duchov, nakoľko nerieši tehotenstvo,len idú naplno a nedalo jej to tak sa začala testovať...
@lorin29 robila si ho dnes ráno a ten takto 😊

anjelicek26
23. jún 2021

@christinka1 Ako pisem, moznosti su len tieto dve. Nech si ho zopakuje o tri dni - ak stupa, tak to bola neskora ovulacia... ak nie, tak to bohuzial bude zvyskove, alebo na vajecniku s predosleho cyklu (tam to stupa strasne pomaly)... nech si dava pozor na seba a tak ako tak zajde k lekarovi. Aku mala poslednu mentruaciu? Normalnu, silnu?

christinka1
autor
23. jún 2021
anjelicek26
23. jún 2021

@christinka1 tazko povedat veru. Musi si ten test zopakovat. A nech sa sleduje, keby ma bolesti tak fakt moze ist o mimomaternicove, moze ist aj o zdrave tehotenstvo (nas tretorodeny ja zarobeny dva dni pred terminom menstruacie), ale tam sa proste posunul cely cyklus a menstruacia nebola...

kiki68
23. jún 2021

Podla mna ide o normalne tehu, ja som napriek uplne inak vysledovanej ovulacii ( pocas roka sledovane s lekarom skrz endometriozu ) otehotnela presne den po menstruacii. Ked som prisla l lekarovi, tak to nebol 4-5tt tehu, ale 7-8tt podla usg. Preco sa zrovna posunula ovulacia nikto nevie vysvetlit. Tak mozno tu to bude rovnake.

lorin29
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre