Môže sa test mýliť?

mia_95
10. okt 2013

Ahojte..Potrebovala by som poradiť...Menštruácia mi meškala 5 dní a tak som si včera ráno urobila test a boli tam dve čiaročky 🙂) Lenže večer som dostala menštruáciu. Poradte prosím, mohol byť test mylný alebo treba zájsť ku lekárovi?

lucka1987
10. okt 2013

@mia_95 tie dve ciarky boli uplne silne ? aj pocas tehotenstva sa moze vyskytnut tzv pseudomenstruacia, kedy zena krvaca pocas dni, kedy by mala mat obvykle menstruaciu.. pripadne moze ist o hematom a vobec to krvacanie nemusi byt menstruacne.. skus si urobit test zajtra

tamarka9
10. okt 2013

@mia_95 No ja neviem, ja som posero, asi by som dnes zavolala svojmu lekarovi a opisala co sa stalo a cakala co mi poradi. A este rano by som si urobila test tiez.

matozazzo
10. okt 2013

Su dve moznosti, ano, bola si tehotna, ale potratila si, alebo si tehotna a aj tak mas slabu menstruaciu... moze to byt. Ako radi tamarka9 , skus rano novy test a uvidis.

mia_95
autor
10. okt 2013

No tie čiaročky neboli úplne silné..Uff tak idem kúpiť teda ešte testíky..ďakujem Vám

mimka11111
10. okt 2013

@mia_95 tiež som to mala, test slabo pozitívny, dostala som mms, ale normálnu....bola som sklamaná, po mms, bol test stále pozitívny.....po pár dňoch sa druhá čiarka úplne stratila a ja som celý cyklus špinila....u dokyho bolo "všetko" / krv mi moja exdoktorka nebrala, pretože ona mala na všetko hned jasnú odpoved - hormonálna porucha / ok, teda na uzv ešte nebolo nič vidieť,ale ani žiadny cystu... nasadila mi duphaston na zastavenie krvácania, čo mi samozrejme nepomohlo, po dalšom cykle už bolo všetko ok a ja dodnes netuším,či som bola tehotná a príliš skoro som potratila alebo to bola horm.porucha

mia_95
autor
11. okt 2013

Včera som bola na vyšetrení a na sone nebolo nič vidno. Na odbere krvi som mala hodnotu HCG hormonu iba 2,4..tak som zvedavá ako sa to vyvinie. Držte palce 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre