Môže sa negatívny test zmeniť na 2. deň na pozitívny?

ahooj
30. okt 2013

ahojte baby, mám otázočku, nedostala som menzes a predtym dva mesiace som ich mala divné hlavne v iny termin ako obvikle. robila som si 3
testy s toho dva mi ukázali az na druhy deň vyditelnú aj druhu čiaročku stalo sa vám to uz?????????? dnes som robila dalši znova negativny zatial nerozumeiem.
ak je raz tes negatívni nemal by aj taký ostat????????????,

hajajanka
30. okt 2013

Vzdy dodrziavaj postup, ktory je napisany v navode testu.

kikuleenka
30. okt 2013

Precitaj si navod od testu, vzdy je tam urcity limit, do kedy treba odcitat vysledok, neskor je uz vysledok 'znehodnoteny'.

bubu4125
30. okt 2013

aj mne sa to stávalo, ale nepokladala som to za dôležité, lebo to už bolo PO limite....

sissy27
30. okt 2013

výsledky testu sa odčítavajú do pár minút, nie pár dní... a teda ozaj sa ocikané veci odkladajú a nevyhadzujú? 😅 toto stále akosi neviem pochopiť... ale keby si tak spravila, tak dnes by ťa táto otázka netrápila, no...

zuzinka1989
30. okt 2013

test rob podla navodu, je tam pocet minut, za kolko sa moze ten vysledok odcitat, vsetko, co je neskor, je hlupost....a teda hlavne, ked na to pozeras na druhy den 😀
ale aj tak mam pocit, ze tu zas vidim novy nick a hroznu gramatiku, cize prijemnu zabavu prajem 😝

kazunomiya
30. okt 2013

Keby sa mi to stalo, tak si na druhy den alebo o dva dni test zopakujem (nejaky citlivy, hned rano a presne podla navodu), ci nahodou nebude naozaj pozitivny. To mas najjednoduchsie. Alebo ist k lekarovi a poziadat o test z krvi. Urcite je to vacsia istota ako takto spekulovat ze ako to mohlo byt.

ivanakir
30. okt 2013

moze sa to stat. s pribudajucimi dnami otehotnania stupa aj hodnota HCG v krvi...mne sa stalo, ze som si robila test a bol neg a o tri dni dalsi, kt bol uz pozitivny.... ak mas pochybnosti, zajdi za lekarom, on zisti hned. drzim prsty

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre