Môže sa jednať o tehotenstvo?

123lulu123
3. feb 2014

ahojte baby, s priatelom sme mali nechraneny pohl.styk este v jen den som citila napetie na pravej vajecniku pripisovala som miernej bolesti triesloveho svalstva. Asi 7 dni nato,co bolo 20,dni od poslednej menstruacie som po rannej toalete spozorovala slabe krvacanie a nasledne som spinila este dva dni nato ale len taky slaby vytok trochu zafarbeny krvou. Sem tam ma picha v podbrusku pred tyd som taketo problemy nemavala, teraz mam 28den a cakam menzes cyklus mavam tak 30-35 dnovy antikoncepciu neberiem, a vobec necitim ziadne priznaky ako pred menstruaciou ani psia nemavam bolave co v takom case zvyknem pred menstr. mavat.... mohlo to krvacanie znamenat uhniezdnovanie, ale nie je to skoro na 7den od pohkm.styku?....dakujem

kveta
3. feb 2014

@123lulu123 Mohlo by to byt tehu.. ;)

happyfrog80
3. feb 2014

@123lulu123 tehu to nebude,kedze mas 35 dnove cykly si odrataj 14 dni lutealku cize okolo 20DC si mohla mat ovulaciu co sa niekedy stava ze pri ovulacii trocha krvacas

123lulu123
autor
3. feb 2014

pockame este tyzdem a uvidime

hviezdicka111
3. feb 2014

ja by som pockala do 35dna, kedze mavas aj 35-dnove cykly...a az potom by som testovala 🙂

vali777
3. feb 2014

Ahojte, chcela by som sa opýtať, asi pred 9 dňami som mala s priateľom chránený pohlavný styk, v tom období som mala taktiež aj svoje plodné dni, menzes mám dostať do 6 dní, ale začínajú sa mi na prsiach objavovať žilky a mám pocit, že sú moje prsia iné, taktiež žilky sa mi nikdy netvorili ani počas menzesu, maximálne ma prsia slabo pobolievali. Neviete náhodou, môžem byť tehotná? :(

nigguska
3. feb 2014

@123lulu123 skor si myslim,ze nie si....aj ked ovulacia moze byt aj skor ako 14den cyklu.....ale pockaj do mrchy a ked nepride testuj....

nigguska
3. feb 2014

@vali777 ked si mala chraneny styk tak pravdebodobne to nie je....

123lulu123
autor
3. feb 2014

ja som to krvacanie mala na 20den od poslednej menstruacie.....o 5dni mam mat menstruaciu a nepocitujem ziadne bolesthzvyknem mavat krce v brusku a bolave prsia a teraz nic, len sem tam zacitim ako keby ma jemne palili ked v klude lezim...

nigguska
3. feb 2014

@123lulu123 musis pockat...takto ti nikto nepovie ci si alebo nie...ked dostanes,niesi...ked nedostanes,napovie ti test....inac sa to zistit neda...a ked si nedockava tak si ho sprav hned....no takto skoro byva hladina hcg nizka a nemusi ti vyjst vobec nic....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre