Môže ovplivniť tehotenský test energetický nápoj?

stanca22
8. nov 2010

Milujem piť energický nápoj, ako redbul a pod., no ale teraz akosik mi mešká a mohla by som byť i nemusím byť v tom, teh.test som si robila zatiaľ iba raz a ukázalo mi že negatívny výsledok, no pred použitím testu som vypila energický nápoj, tak čo myslíte žienky, môže výsledok teh.testu ovplivniť?

bona
8. nov 2010

@stanca22 ako rozmyslam, tak rozmyslam, ale stale si neviem predstavit, co v tom energetickom napoji by mohlo ovplyvnit hladinu tehotenskeho hormonu v moci..🙂 Nie som ziadny odbornik, ale osobne si myslim, ze nie..negativny vysledok sa ti ukazal mozno preto, ze si testovala prilis skoro..skus test zopakovat o par dni..😉

lulu19
8. nov 2010

urcite nema vplyv na tehot .test ,ale ak by si mohla byt tehotna tak by si nemala pit energeticke napoje .je to na nich aj napisane

nemko
8. nov 2010

ener.napoj by som urcite nepila ani v pripade, ze by som si len myslela, ze som tehotna

stella231
8. nov 2010

😀 😀 😀 😀 no moja kamoška bola v takom šoku ked zistila ze je tehotna ze sa ma opytala či to nemoze byt ze predtym vypila čaj s rumom 😀 😀 😀 😀 😀 hahahaha 🙂 tak mozno aj energeticky napoj to moze nejak ovplyvnit 🙂

mircalla
9. nov 2010

urcite nie

alexandrah
9. nov 2010

ako pise stella231, co za blba otazka???? jasne ze nie, preboha!!!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre