Môže kofeín ovplyvniť tehotenský test?

pralinkaaaa
20. okt 2014

Ahojte zaujimalo by ma ci moze kofein ovplyvnit vysledok tehotenskeho testu?
Dakujem za odpovede.

misinka26
20. okt 2014

🙂

mamulienka30
20. okt 2014
ja_nka
20. okt 2014

nie

pralinkaaaa
autor
20. okt 2014

pretoze alkohol a lieky ano aspon som to niekde citala 🙂))

misinka26
20. okt 2014

Bože holka, nechcem ťa uraz ale HCG hormón , teda hormón, ktorý sa vytvára len v tehotenstve ukáže tehotnosť len a len keď si tehotná a v niektorých obvyklých prípadoch pri cyste ... ak máš pozitívny tehotenský test si tehotná tak na 90% ... alkohol, káva, či nejaké lieky neovplyvnia test ( jedine silné drogy ) ... to by museli vytvárať tento hormón ... žijeme vo svete Googlu, tak prečo si to holky nenačítajú, radšej napíšu na fórum ...

jaja018
20. okt 2014

@pralinkaaaa hej hormonalne lieky. Myslim ze napriklad pregnil

pralinkaaaa
autor
20. okt 2014

@misinka26 ked nemas nervy na otazky tak si ich necitaj na to to tu predsa asi je na otazky a odpovede.

misinka26
21. okt 2014

@pralinkaaaa To nie je o nervoch ale o miere inteligencie autorky položenej otázky ...

pralinkaaaa
autor
21. okt 2014

@misinka26 nesud ludi ktorych absolutne nepoznas na zaklade jednej otazky pretoze vsetko sa v zivote raz vrati.

misinka26
21. okt 2014

@pralinkaaaa Ale ja ťa nesúdim, tak kľud ... mne len príde úsmevné, že sa dospelá osoba opýta takúto vec 🙂 🙂 🙂 A neviem čo by sa mi malo vrátiť, ja ti neprajem nič zlé tak neviem prečo ty mne ...

zita19
21. okt 2014

@pralinkaaaa nechapem cim sa ta dotkla @misinka26 ? Vsak napisala cistu pravdu. V dnesnej dobe mas so 100% pravdepodobnost k dispozicii Googel (vychadzam z toho, ze mas k dispozicii MK, takze mas pripojenie na internet). Okrem toho k testu su dost podrobne navody (sice pisane malymi písmenkami, ale vo vseobecnosti sa naozaj oplati citat navody, ked uz pre nic ine aby si sa nemusela trapne branit po polozeni takejto podivnej otazky). Aj mne sa zda tato otazka dost od veci. Ale uz som si zvykla. Na MK je jednoduchsie hodit status alebo temu alebo otazku. Vsak naco budem citat? Baby mi urcite daju odpoved. Nedivila by som sa, keby pre odpoved bolo treba ist studovat kopu publikacii do vedeckej kniznice v krajskom meste, ale takto?
A keby si bola byvala davala pozor na hodinach biologie tak sa takuto hlupost ani nespytas...

klapinka
21. okt 2014

@pralinkaaaa akoze kofein pouzijes namiesto spermii si myslela?? Ci pan Kofein ci moze ovplyvnit? prvy moznost nie ale druha moznost je celkom realna!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre