Môže ísť o uhniezdenie?

akt1
13. dec 2020

Ahojte baby prosím vás o nejaké tie slová ...... Minulý štvrtok som si robila ovu test pozitívny na to sme mali sex a dnes som cítila také pichnutie v podbrušku a už druhý deň sa mi nechce vstať z postele :/ môže ist o uhniezdenie ?

acer11
13. dec 2020

@akt1 áno,ak si sa uhniezdila v posteli

petamich
13. dec 2020

@akt1 myslim, ze by sme ti velmi radi odpovedali na tuto otazku ale zial netusime, su zeny, ktore tvrdia ze uhniezdenie citili, ine zasa mali implantacne spinenie, ja napr. nemam sajn kedy sa to udialo rovnako ako ine baby, ktore rovnako nemali ziadny pocit, priznak 🙂 v tomto pripade asi najlepsia odpoved na tvoju otazku bude prichod/meskanie MS

princeznasevera
13. dec 2020

Tak baby vytahnite vestecke gule a ideme vestit

sense
13. dec 2020

Takže ak to dobre chápem štvrtok pozitívny ovu test následne sex a od Soboty sa ti nechce vstať z postele?
Hm... Nie... Vajíčko nie je také rýchle aby sa uhniezdiko za 48hod.... Takže nie ta únava nemusu znamenať ešte tehotenstvo resp to ze ta najrýchlejšia spermia narazila na vajíčko a to už si našlo svoje miesto v maternici...
Odporúčam vyjsť na čerstvý vzduch, poprechádzať sa... A s kľudom počkať cca 10 dní najlepšie keď bude meškať ms, spraviť test a potom uvidíš ci to vyšlo?
Inak ani mne sa nechce vstávať moc z postele... Ale teda neprikladam to potencionálne mu tehotenstvu aj keď šanca je po každom nechranenom Pohl. Styku...
V každom prípade ti prajem nech to u teba dopadne ako chceš... Len pozor na psychiku...

asia83
13. dec 2020

@akt1 Pred cca 10 dňami ste mali sex, možno ste otehotneli. Čo s tým má to, že sa vám dnes nechce vstať z postele? Potrebujete nejaký "dokaz" tehotenstva, tak vylihujete, a akože to má byť príznak? No nie, nie je to príznak tehotenstva (aj keby ste tehotná), ale lenivosti.

akt1
autor
13. dec 2020

@asia83 neviem o čo vám akože ide ale okej ak ste mala s matematiky 4-5 tak nieje o čom ani počítať dní od sexu k lenivosti neviete 😂😂😂😂😂😂

akt1
autor
13. dec 2020

@petamich ďakujem za odpoveď aspoň tá bola normálna na rozdiel od tých ostatných to už všade si z vás musia uťahovať

akt1
autor
13. dec 2020

@acer11 vies čo tebe sa môj príspevok teraz uhniezdi v hlave neboj sa

asia83
13. dec 2020

@akt1 Slečna zlatá, ja som mala z matematiky jednotky, dvojky sem tam. Mňa by zaujímalo, aké číslo IQ by ste mali vy. Po prvé, uviedla som cca (cirka), teda približnú cifru. Minulý štvrtok, ako ste uviedli, teda dnes je 11. deň od toho MINULÉHO, nie TOHTO štvrtka, čo bol. Teda som nebola až tak ďaleko. Keď ste, s prepáčením, sprostá, namiesto čítania beletrie (obohatenie slovnej zásoby, ergo zlepšenie vyjadrovania) sexujete, nedokážete prijať konštruktívnu kritiku, tak láskavo vypnite internet a napíšte na verejné fóra.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre