Môže ísť o tehotenstvo?

lucia_0012
12. jan 2023

Ahojte.
Potrebovala by som poradiť respektíve nejakú skúsenosť.
S priateľom sa snažíme o bábätko. Naposledy 7.1. a 8.1. (Aj asi 2 dni pred tým)sme mali styk. 9.1. som mala ovuláciu ale od vtedy pociťujem v podbrušku mierne kŕče alebo pichanie,od žalúdku mi není dobre až na zvracanie. Test mam zatiaľ negatívny. Samozrejme urobim si test ešte neskôr ale chcela som len vedieť či ste mali niektorá podobne "stavy" :D

majamat
12. jan 2023

@lucia_0012 to je vlemi skoro na hocijake priznaky. dovod tazkosti bude iny.

veronikaszabova
12. jan 2023

@lucia_0012 3 dni po ovulacii na milion percent nemas ziadne tehotenske priznaky.

lucia_0012
autor
12. jan 2023

Mali sme aj pred tým nechránený styk tak neviem

anjelicek26
12. jan 2023

ovulovala si tri dni dozadu, tvoje vajicko bude dalsich 3-7 dni putovat dole vajcovodom, kym si najde finalnu polohu v maternici a uhniezdi sa... dalsie 2,5 dna potrebuje na tvorbu hcg, ktore by zachytil ten najsenzibilnejsi desiatkovy test. A aj vtedy pri 10ke hcg na teste - ziadne priznaky tehu s drvivou pravdepodobnostou nemas... hlavne nie nejake zvracanie... to je len vysoky progesteron v druhej faze cyklu... niektore zeny reaguju citlivo (ja tiez), bolia ma prsia od ovulky, nadrapuje ma den po ovulke, dozvuky ovulacie su riadne tlaky v podbrusku... pre mna "normalny" stav... u teba je to prvy krat takto? Alebo si len vysadila hak? Zacala brat nejake vitaminy, caje, inositol? Co si zmenila?

eriela77
12. jan 2023

Ono to je tak keď sa snažite, tak tá túžba je silná. Ja som dokonca mala s 2 týždnovým meškaním menštruacie a mala som rôzne iné priznaky, ale nebolo z toho nič. Dopriala by som ti to potešnie, ale skôr opatrne, aby si nebola sklamaná.

lucia_0012
autor
12. jan 2023

@anjelicek26 prvý krat to mam takto. Snažíme sa už 4 mesiac tak som nevedela čo a ako a nemám sa s kým poradiť tak preto som písala sem :/ neberiem žiadne lieky ani vitamíny

anjelicek26
12. jan 2023

@lucia_0012 tak uvidis, co bude, skus si co najviac zamestnat hlavu, neupinat sa na priznaky, radsej pozitivne prekvapenie ako velka nadej a nasledne sklamanie... babo urcite coskoro ku vam prijde.

lucia_0012
autor
12. jan 2023

@anjelicek26 snažím sa :/ ale ďakujem 🙂 nerobím si ani nádeje ale verím ze to raz príde 🙂

eriela77
12. jan 2023

@lucia_0012 ono to je tak, že ked to velmi, velmi chceš, ako na just nepríde. Nam sa zatial nepodarilo nič, ale nejak sa nesnažime momentalne, pauzujeme :D lebo sa planujeme prestahovať a proste nas čaka stres. Napríklad kamaratka sa takto snažila takmer 2 roky, nič nezostavala v tom, ked si povedala kašle na to..a budem otvorena..ale povedala po sexe sa nešla hned umyť, ako zvyčajne to robila do pár minut..a bum zrazu zostala v tom, už ma ročnú krásnu dcerku 🙂 Jej priatel neveril , že je v tom a išiel kupiť asi 6 tehotenskych testov..a všetky ukazovali rovnaký vysledok :D

anjelicek26
12. jan 2023

@lucia_0012 ja mam dnes 1DC; tak psychika pracuje no, clovek sa snazi neist do depky ale to sklamanie zakazdym... tento mesiac ideme prvy krat do centra, snazime sa uz rok po potrate 🙄

lucia_0012
autor
12. jan 2023

@eriela77 my to nesilíme ale tak skusame to keďže priateľ pracuje až na druhej strane republiky a doma je len raz za mesiac na predĺžený víkend 🙂 tiež nás čaká sťahovanie 🙂 nemám nikoho s kým by som mohla prebrať takéto veci

lucia_0012
autor
12. jan 2023

@anjelicek26 tak to velmi držím palce 😇

dzulli1980
12. jan 2023

Na jednej strane píšeš, že to nesilíte, že si nerobíš nádeje, na druhej strane 4 dni po nechránenom styku riešiš tehotenské príznaky ... nesleduj sa, lebo to nie je dobrá cesta ... jednoducho sa milujte, keď je chuť ... čo má prísť, príde.
@lucia_0012

ropucha6
12. jan 2023

@anjelicek26 vy uz tusim mate 4 deti? Klobuk dolu, ze si este trufate

anjelicek26
12. jan 2023

@ropucha6 tak ak nam bude dopriate, tak ano... ale tak nesilime to, potrebujem nejake vysetrenia porobit, hlavne laparku, bude ako bude, ja som si nasla novu pracu, pozerame dopredu, poklady uz doma mame, toto by bolo duhove babatko za to, o ktore sme prisli... to miesto v srdci este je...

ropucha6
12. jan 2023

@anjelicek26 super, tak drzim palce, nech je, ako ma byt

punkerka2510
13. jan 2023

@lucia_0012 my sme sa snažili 7r a tiež ma všeličo bolelo

miskamicha
13. jan 2023

@lucia_0012 4 dni od ovulacie to nie. Pockaj este 5 dni a sprav test.

danny173
13. jan 2023

@lucia_0012 Ja som sa tiež sledovala, každý mesiac som googlila príznaky, a nič. Teda 3 mesiace nič. Štvrtý mesiac som mala pms ako každý mesiac predtým, okrem spinenia, ktoré som mávala vždy. Liek na spustenie menzesu bol u mna vždy sex. Po sexe žiadne spinenie, ani len naznak. Spravila som si jediný test, ktorý som mala doma, kdyby náhodou. V deň očakávanej MS o polnoci. A vyšli dve krásne čiarky 🙂 Žiadny iný priznak som nemala, iba klasické pms. Odo dňa ako sme sa začali snažiť, som sa strašne sledovala. A v mesiac, keď som si bola istá, že nič, lebo však prečo by to malo vyjsť práve tento mesiac už po 3 sklamaniach, kedy sme mali sexu podstatne viac ako teraz, tak to vyšlo 🙂 Užívali sme obaja C, D a zinok. Plus ja femibion. A ku koncu cyklu mesiac predtým som nám nasadila Macu. Prvý menzes prišiel (po cca 10 dnoch užívania) a ďalší už nie 🙂 Vyskúšaj Macu. Ja jednu denne, partner ráno a večer.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre