Môže ísť o tehotenstvo?

ria1001
11. nov 2021

Ahojte ..už 14 deň beriem antiku a teraz posledné dva dni mam úplne citlivé prsia aj na dotyk bolestivé..časté zmeny nálad (väčšinou agresivita) a neustála chuť jesť niečo sladké, silná bolest v krížoch ..dnes som si robila dva krát test a bol negatívny..je tam ešte šanca ze by som mohla byť tehotná?

petka1402
11. nov 2021

@ria1001 otázka je ci si mala nechránený styk a hlavne kedy a kedy si mala ms, antika sú hormóny a vedia narobiť sarapatu

ria1001
autor
11. nov 2021

@petka1402 no nechránený styk mame stále a pustí to zakazdym do mňa a ms som mala pred 13 dňami

petka1402
11. nov 2021

@ria1001 tak čakaj na ďalšiu ms a keď nepríde až potom rob test, keď otehotnies trvá minimálne 10 dní kým sa začne tvoriť tehotenský hormón, ktorý zachytáva test

alexandra2468
11. nov 2021

@ria1001 akoze stale? Ved ak si teraz len zacala brat antikoncepciu, tak sa musis aspon prvy tyzden chranit aj kondomom.

janai1
11. nov 2021

@alexandra2468 nemusí 😉 ak berie od 1. dňa MS tak je chránená

julie19
11. nov 2021

@ria1001 ahoj, mohla nasadnúť antikoncepcia, zavolaj doktorke a od ďalšieho mesiaca môžeš brat inú... mne tiež prvá nesadla, mala som veľké výkyvy nálad a necítila doma a vo svojej koži, stratila som chuť na sex ... keď mi doktorka zmenila tabletky tak oveľa lepšie ;)

cyberk
13. nov 2021

@janai1 fakt ze neni chranena :DDDD boze moj, staci si pribalovy letak precitat :D ak teda vie dotycna citat (a aj vy) -.- keby mala chranit hned tak by to zeny brali ako lentilku po MS s istotou ze aaa dnes neotehotniem naisto ... :DD 🐷

janai1
13. nov 2021

@cyberk ach, ty si dobre hlúpučka 🙂 precitaj si ten leták ty prosím predtým nez pôjdeš urážať iné ženy 🙂

cyberk
13. nov 2021

@janai1 kde pisala ze berie maitalon? :P

janai1
13. nov 2021

@cyberk ja beriem maitalon 😉 ale paci sa tu máš aj leták z belary.... Nech si prečítaš leták hocijakej HAK bude tam napísané to isté 👍🏽

nic_ol
13. nov 2021

Ja beriem inu antiku a tiež mi v letáku písalo že som chránená od začiatku ak ju začnem brat 1. Deň menštruácie ,ak neskôr tak sa chranit aspoň 7 dní. A k otázke autorky -tieto zmeny sú normálne ,mňa doktor upozorňoval že aj 3 mesiace to môže trvať kým si telo zvykne..

ls85
13. nov 2021

@ria1001 podla mna tehotna nie si, testy to tiez ukazali, alebo ak im neveris sup na krv- hcg 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre