Môže byť test už presvedčivý?

beata110
22. okt 2021

Ahojte potrebujem radu... mam nepravidelny cyklus raz 26 dni raz 32dni. Naposledy to bolo 32dni. Ovu test mi ukazal 10.10. Dve// a 9teho sme mali styk. Mohla by som si uz urobit test a spoliehat sa nan? Lebo ked ratam 26dnovy cyklus uz mi meska ked 32 tak este nie. A nechcem si robit zbytocne nadeje. Ale potrebovala by som vediet lebo uz par dni mam upchaty nost a citim akoby vnutornu horucku sija ma boli a tak. A zatial som si nedala ziadnu tabletku ani nic. Lebo sa bojim kedze presne toto som mala pri prvom tehotenstve som bola chora mala som atb aj rtg ani som netusila ze by som mohla byt vtedy tehotna. A teraz citim ze mam sem tam pichanie v brusku. Neviem cim to je ci mi pride mrcha alebo som v tom ale takto skoro by sa to asi nemalo nicim prejavovat. Proste neviem mohla by som si uz urobit test a spoliehat sa nan ci este pockam?

majamat
22. okt 2021

@beata110 nie je uplne dolezite, ci ti ms meska, ale to, kolko ubehlo od oplodnenia, 12dni ej dost dlho, mozes uz mat pozitivny test, no na 100% to nebude, ak by bol negativny, hlavne rob z ranneho mocu.

beata110
autor
22. okt 2021

@majamat dakujem😊 tak skusim este aspon do pondelka vydrzat a kupim si ak by dovtedy neprisla mrcha

luci_ba
23. okt 2021

@beata110 ja si tiež myslim, ze kludne urob test. Drzim palce 🍀

dejna_
23. okt 2021

@beata110 kľudne si urob ale ešte stále môžeš mať šancu že si tehotná aj keď bude negatívny

alison11
23. okt 2021

@beata110 Držím palce 🙂 Potom sa pochváľ a to pichanie mám aj ja už 4tý deň ja som mala ovuláciu pred týždňom. Tak čakám do budúcej nedele z testovaním

antonka
23. okt 2021

Ahoj, tuším som na tom podobne ako ty, ovulka 10, len nám sa podaril styk len tri dni pred, takže tomu celkom ani nedávam nádeje, ale ms by mala prísť v pondelok, lenže tiež zvykne občas meškať tri dni (Viac zatiaľ nikdy nemeškala), len merám bt a teším sa že zatial vôbec neklesá, a čakám s krčami v podbruchu boľavými prsiami a snažím sa nič si nepripúšťať :D držím palce 🙂

beata110
autor
23. okt 2021

@antonka haha tak to je super ja sama neviem ci si uz namyslam ale casto aj cikam citim akoby som mala nafuknute brucho a podobne.🤦‍♀️ tak sama neviem ci si uz robit test alebo este cakat lebo nechcem byt sklamana. V podstate ja neviem kedy bola ovulka lebo od poz.testu ma prist do 24az48hod takze mozno sme to ani my nestihli😏 tak mozme cakat spolu kazdopadne som strasne zvedava.

beata110
autor
23. okt 2021

@luci_ba dakujem uz pockam do pondelka ak dovtedy nic tak si kupim😊

antonka
23. okt 2021

@beata110 no, presne mne tieto dva dni zduva brucho, ale kŕče som nemala takéto brutálne aj v noci sa na to budim, niekedy až taký tlak 🤦 neviem či mám odrazu dáke výraznejšie pms alebo sa to proste podarilo, ale dnes doobeda som myslela že budem celý čas len sedieť ( ale musela som kopať dieru na káble vonku😂) ale teraz napr poobede nič, len husty zakaleny natahovaci výtok čo zas neviem čo znamená 🤦😅 ale teším sa každé ráno na by a som zvedavá no :D vydržíme 🙂

beata110
autor
23. okt 2021

@antonka boze my sme ale trocha sibnute uz z tohto sa mi zda😆 raz si myslim ze ze jednoznacne som vtom aj sa do toho vzivam a potom si hned hovorim boze ved co si namyslas iny sa snazia aj rok a mne sa mam podarit hned na prvy raz. Tak neviem 🤷‍♀️ ale toto cakanie je strasne

antonka
23. okt 2021

@beata110 no my sa snažíme 4 mesiac, ale tento je taký že posledný ak to nevydá povedali sme si,že to tam má byť a Pán Božko ma pre nás iné plány ako tretieho drobca :D ja ešte stále verím a muž už aj zabudol :D dve baby sa nám podarili cez kondom takže. Vždy prekvapko ale toto snaženie je katastrofa :D radšej by som bola keby ma to prekvapilo že zrazu ako takto 😂

beata110
autor
23. okt 2021

@antonka nam sa zas syn podaril na prvy sup povedala som si dnes ideme nato isli sme a to len vtedy raz a aj sa postastilo sama som tomu nechcela verit a teraz po 8mich rokoch manzel tuzi strasne po dcerke a on si mysli ze to zas bude tak 🤦‍♀️🤦‍♀️
Zas este je skoro si myslim aby po 4roch mesiacoch ste to vzdali ak to velmi chcete skor ci neskor sa to musi podarit😊 ty kedy chces testnut?

beata110
autor
23. okt 2021

@antonka alebo mozno vtedy sa to zas potari ked to nebudete cakat. Inac aj ja sa toho bojim ze ked velmi chceme tak to tak lahko uz nepojde😏 no uvidime dufam mi ms nepride🙏

antonka
24. okt 2021

@beata110 práveže nás to príšerne stresuje, a začíname mať aj pochybnosti či to vôbec bude také ľahké ako pri týchto dvoch keď to vlastne nejde až tak ľahko :D ale ako sa zdá, ani to nevyšlo bt mi práve klesla o 0,1 stupeň takže nič z toho😐 ale myslím si tiež že to príde keď to budeme najmenej čakať, nie keď na to budeme upnuti každou myšlienkou ( teda hlavne ja :D)
Mala by som dostať zajtra, takže moje nové tlaky a bolesti sú asi tie nové hrozne pms no teším sa😅🤦
Dúfam že budeš mať viac šťastia 🙂

beata110
autor
24. okt 2021

@antonka snad to este nieje az take zle... kym ti ms nepride je sanca.... a ja som sa dnes zobudila s bolestami ako by som ju mala dostat tak neviem ci mi nepride cez den.😏

antonka
24. okt 2021

@beata110 povedala som si že keď klesne nebudem sa mučiť ďalšími nádejami ale samozrejme že si hovorím 'ved je to len 0.1 stupňa'🤦 ešte stále mi neprišla, akurát strašne veľa hustého vytoku a sem tam bolesť vo vaječníkoch 🤷 takto mi ms nikdy nezačínala ale ani ma nikdy neboleli prsia a začali vtedy keď sme sa začali snažiť, ako naschvál, aby ms to zamiatlo :D
Jaj dúfam že nepríde, len bolestí a potom koľajnice!

antonka
24. okt 2021

@beata110 teda také slabunke bolesticky 😇

beata110
autor
24. okt 2021

@antonka ja som citala uz aj take ze sa podla krcku da zistit ci si tehodna alebo nie. Pisali to baby tiez na nejakom fore udajne ked ho mas dole a tvrdy tak by si mala byt tehotna. No neviem zatial to ja nejdem skusat nikdy som take nerobila. ja este cakam snad sa do zajtrajsieho testovania dockam a nepríde mi ms.🙏

antonka
24. okt 2021

@beata110 ja som pred druhým tehu ako antiku používala tieto sympto metódy, hlien + krčok, kedy som presne vedela ako sa tvári krčok v ktorom dni v cykle až kým som neochorela, cyklus sa posunul na o pár dní a počali sme ďalšie :D sranda je tá, že keď sme sa o ňu snažili tak to nešlo, presne ako teraz 4 mesiace sme sa pokúšali a nepodarilo sa, nastúpila som do práce, provorodena do škôlky a bum po 3 mesiacoch som ostala tehotná.
Teraz keď si kontrolujem krčok už sa v ňom až tak nevyznám, po druhom tehu je viac premenlivý ako pred tým, tieto dva dni sa mi stalo že zmäkol a zosunul sa nižšie ale potom zase stvrdol, dnes bol zase tvrdý taký akoby zhrčkaveny? A zavretý a nižšie ale včera bola mäkký, mierne otvorený tak som čakala ms do toho tá bt klesla :D no🤦😅

beata110
autor
24. okt 2021

@antonka no tak ty si uz riadne skusena😆 ja sa az tak nevyznam priznam sa. A este otazocka mas obe baby? Ja mam len jedneho chlapca aj to sme si ho urobili ked som mala posledny den ms malokomu sa to tak podari my sme to vtedy raz skusili ani som necakala ze z toho daco bude a bum v 8tt som zistila ze som v tehu😊 ale dnes este mi zatial neprisla tak dufam ani nepride

beata110
autor
24. okt 2021

@beata110 tak ako ked nedostanes do zajtra ms budes robit test?😊

antonka
24. okt 2021

@beata110 áno áno, obe, preto sme sa rozhodli do tretice chlapca, mám pred 30(presnejšie 27), akurát je korona ja pracujem v kritickej infra, takže by sme to celé skrz pandémie posunuli, skrz deciek v škole/škôlke by bola pohoda ja by som bola doma a tak, no ale akosi to nevychádza :/ neviem uvidíme zajtra, tuším však že príde prsia prestali bolieť, takže mám dojem že už to ide 🤷 nevadí, asi keď to má prísť tak to príde...
Ja som na prvé tehu došla ešte na škole, som prestúpila kvôli ešte vtedy frajerovi zo vzdialeného mesta ku nám domov a bum :D takmer v zápätí babi, svadba a začali sme stavať, keď som skončila školu tak sme chceli ďalšie hneď ale nešlo,tak že idem robiť a bum zas😅 tak uvidíme teraz Ako to a či to vôbec príde nejako, ale ach je to taký môj maličký sen, manžel sa skôr len tak prispôsobuje jemubuz vyhovuje taká kus 'velkost' tých detí, sám si vraví že zase perinky a ja v noci v posteli niekde inde žeby si ťažko zvykal ale viem že keby ďalší drobec prišiel bol by na mäkko ako maslo :D
Povedala som si, že uvidím podľa ms. Dnes som čítala že tá bt by mala výrazne klesnúť pred ms, mne klesla o 0,1 stupňa takže ak klesne ešte viac tak neurobím ale ak stupne alebo ostane ako je tak asi ten jeden posledný vyskúšam:D
A ty ako? Máš takú tú pms?

beata110
autor
24. okt 2021

@antonka no aj nam drobec prisiel pocas toho ako som chodila na vs este aj robila a aj sme stavali takze dost narocny rok bol vtedy a ja som uz druhe ani nechcela mat ja dodnes spim s ,,malym" uz ma 8rokov😆 ale manzel chce mat strasne dcerku. 🤦‍♀️ ja som tiez uz nechcela vsetko od zaciatku vzdy som hovorila ze prijmem taku 3rocnu co hned dam do skolky😆 ale teraz som sa nato dala nejak nahovorit tak skusame prvy mesiac. Jedine co som robila tak ovu testy aj to prvy krat v zivote. Ked mi 10teho ukazal ovu test // pred tym den sme mali styk tak odvtedy cakam a uvidime. Nemeriam si ziadnu bt ani nic teraz momentalne ma nic neboli ani nepicha dnes len sa citim nafuknuta tak neviem. Aj ms mam nepravidelnu zato som aj sem pisala lebo keby mam 26 dnovy tak uz mi meska ked 32dnovy ako posledny mesiac tak este nemeska tak cakam😊

antonka
24. okt 2021

@beata110 jasne chápem, ja mám 6 ročnú a tá nám do postele vždy príde skôr ako 3 ročná:D mladsia prespí aj celú noc, v noci sa zobudí na smäd ( sú to dve malé ťavy vecne smadne 😂) napije sa z pohára ľahne a zase spi :D ale táto staršia, tá furt niečo, všetkého sa bojí veľa si predstavuje no takže:D tretie sa nam do postele takmer ani nezmestí ale tak...ja strašné chcem, neviem či mi tikajú hodiny alebo čo ale ja vidím malé deti a som na mäkko... Mlieko sa pustí a všetko dokopy 🤦😅ja som taká citlivka najradšej by som len s deťmi bola 😇 no tak na prvý šup sa hádam podarí aj hneď nech sa tatovi princezná splni 🙂

beata110
autor
24. okt 2021

@antonka lenze dnes nemam ani vytok ziadny😏 strasne sa bojim ze pride ms zacina ma zas boliet driek ako pred ms😔

antonka
24. okt 2021

@beata110 ja nemávam ani že na každom utreti, alebo tak ale tak dva tri krát do dňa... Jaj no neostáva nám nič iné len čakať, veriť a modliť sa

beata110
autor
24. okt 2021

@antonka uz mam slabucku ms😏😔

antonka
24. okt 2021

@beata110 no slabucka vraj stále nemusí nič znamenať či ako? Ja zatiaľ stále nič ale termín je až zajtra tak ešte čakám a uvidím tá bt, hoci to dopadne isto rovnako, nevadí nový cyklus nová nádej som niekde čítala 🙂

antonka
25. okt 2021

@antonka no už som z 37 na 36,55 takže nič z toho ani tentoraz 🤷

alison11
25. okt 2021

@beata110 Ahoj tak ako testovala si?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre