Môže byť test najprv pozitívny a potom negatívny?

dankaferenc
20. okt 2014

Ahojte minuly týžden som si robila tt v stredu mi vyšli dve čiarky a vo štvrtok tak isto len boli slabšie ale ked som si dnes ráno robila znovu bol negatívny !co si mam o tom myslieť ?menzes mam dostať o 5dni

nikola599
20. okt 2014

ahoj mozno si potratila alebo kupila zly test aky si pouzila akou citlivostou ?

janaochi
20. okt 2014

no jednoduchá odpoveď, aj keď ťa nepoteší. Pepino takto krásne duchuje. 😠 Aj ja ti jedného pepínovského ducha ukážem.

adusa666
20. okt 2014

treba testovať, až keď vynechá menštruácia.. Aj keď to láka :D. Poznám z vlastnej skúsenosti...

meluela
20. okt 2014

@janaochi
aj ja mam take tri ... aj ked na obranu pepina musim povedat, ze som takmer naisto chvilku tehotna bola kym neprisiel menzes, lebo take divne bolesti som este predtym nikdy nemala

khiarka
20. okt 2014

ahojte ja som mala este vyraznejsiu ciarku na teste ako janaochi a po pol hodine uplne zmizla . test som zopakovala na druhy a treti den a siedmy den a vsetky negativne. Menzes mi meska tri dni a necitim ani priznaky zeby dojst mal. Bazalna teplota sa mi rapidne zvysila na druhy den od prveho testovania ale uz dva dni mi pomalicky klesa. poradite mi? mam este sancu na tehotenstvo alebo si nemam uz konecne nic nahovarat?

nefertitka
22. okt 2014

tvrdim to iste ako janaochi, Pepino duchuje jedna radost, myslim aj ked zena nie je tehotna

katuskamala
26. okt 2014

pepino test = duch

1234lubka
26. okt 2014

Dievcence robte testy ay ked vam kramy budu meskat aspon tyzden. Usetrite peniazky.

09renatka
7. okt 2019

prosim vas mam jednu prozbu robila jsom si pred tiznom tehotesky test visel mi zjednou silnou carkou jednou slabou pred5 den som skusala robit dalsi ten mi visel negativny medzes mi meska 2 mnesace som objedna lekarovi ale mam docela strah mozete mi prosim negdo vas gdo stim ma skusenosti pomoc dakuje

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre