Môže byť tehotná?

majko95
27. apr 2013

Dobrý deň , už vážne neviem kam sa obrátiť a veľmi mi to vŕta hlavou , dneska sme mali s priateľkou nechránený sex , ktorý ale trval len krátku dobu a k ejakulácii nedošlo , bol to pre nás oboch prvý sex a priateľke práve v ten deň skončila menštruácia , tímpádom by jej plodné dni mali začínať až následovný deň lenže menštruácia sa ťahala o 2 dni dlhšie ako zvyčajne. V našej situácii sa bojím tzv. kvapôčok lásky aj keď som sa pred pohlavným stykom bol vymočiť a bolo to moje prvé sexuálne uspokojenie v daný deň. Pohlavný styk bol prerušovaný a trval iba niekoľko minút. Chcel by som vedieť či je nejaké riziko , taktiež si urobila test ktorý višiel negatívne , no spravila si ho pár hodín po styku a niekde som čítal že by sa to malo až po týždni +- lenže to už bude na tabletku neskoro. Prosím o skorú odpoveď , vopred ďakujem.

zivika
28. apr 2013

@majko95 ahoj, neboj sa, priatelka tehotna nie je, ale skor ako sa pokusite o dalsi pohlavny styk, nastudujte si obidvaja ako sa vlastne plodia deti, lebo evidentne mate velke medzery...a pouzivajte ochranu!!!

zuzulica
28. apr 2013

@majko95 všetko je možné,ale je tam malá pravdepodobnosť 😉 Tak nabudúce treba používať ochranu,dúfam,že už budete mať rozum... (inak tie plodné dni máš troška pomýlené)

majko95
autor
28. apr 2013

@zivika Vážne niesom znalec , a práve preto som sa tu spýtal , pretože priateľka mala deň po styku bolesti v podbrušku a oblasti pupku ktoré stále trvajú :/ , no dúfam že ako hovoríte nieje šanca aby bola tehotná

pipinka3027
28. apr 2013

@majko95 presne tak,priatelka tehotna nie je,pl. dni az neskor po menstruacii,vacsina zien to ma ked dostane prvy den menstr. a na 10-12-14-16 den,takze sa nemusite nicoho bat a ani testy si robit,ale nabududce pouzite ochranu alebo nech si da priatelka predpisat antikoncepcne tabletky 🙂

zivika
28. apr 2013

@majko95 je mi jasne, preco si sem napisal...ale este raz ti zopakujem, najskor treba vediet, ako funguje ludske telo, nie sme predsa zvieratka, ktore na to len skocia...a hlavne si uvedomte, ze to co robite (a to nemyslim len sex) ma svoje nasledky a tie treba znasat a prijat zodpovednost...co sa tyka bolesti po sexe, priatelka moze mat infekciu, moze to byt aj reakcia na prvy sex, urcite to nie je priznak tehotenstva (tie byvaju neskor)...ak bolesti neustupia, nech ide ku gynekologovi (vlastne nech tam ide, aj ked bolesti nebude mat, ked zacala sexualne zit, mala by tam chodit) 😉

vierockanm
5. máj 2013

ahojik,mozete mi poradit,mala som danu menzes som dostala 18 marca danu som dala von 22marca. do dnesneho dna som nedostala menzes brusko ma boli a dnes som zacala mierne spinit bola som aj u lekara povedal ze mam sliznicu 14mm zvacsenu zemam prist v piatok ze mi zobere aj krv povedal mi ze na 80 percent mozem byt tehotna ale ze mi to v piatok potvrdi testy negativne.Nemate skusenost:? dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre