Môže byť priateľka tehotná aj po chránenom styku?

adammhhhh
13. júl 2023

Ahojte dámy mám 19 rokov a mám priateľku, pred asi dvoma týždňami sme mali niekoľko krát chránený pohlavný styk takže kondom a od začiatku sexu až po koniec ani nám nepraskla ani nič ale v posledných dňoch ma bolesti brucha a ľavého podbruška a je jej strašne slabo a ma divný pocit že by bola tehotná zajtra si bude robiť testy a čo myslite môže byt tehotná ?, ešte mame na dieťa príliš skoro takže neplánujeme preto sa chránite ale ma strašne bolesti aj hlavy a je jej zle

deti95060810
13. júl 2023

to má PMS... kľud

adammhhhh
autor
13. júl 2023

@deti95060810 dúfam ano lebo ma dostať svoje dni na konci mesiaca

marticka85po
13. júl 2023

@adammhhhh ak ma dostat az na konci mesiaca tak teraz ma este len ovulaciu.asi preto ju boli v podbrusku ☺️

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
beata_k
13. júl 2023

@adammhhhh Tiez sa priklanam k nazoru, ze akurat ma ovulaciu. Ak nepraskol, tak tehotna nemoze byt.

adammhhhh
autor
13. júl 2023

@marticka85po nemá ovulácii a boli ju to už týždeň všetko a je jej strašne ťažko ale tak vždy bola ochrana

adammhhhh
autor
13. júl 2023

Ďakujem za pozitívne komentáre takže myslite že nebude tehotná ? Ale urobime test aj tak ale vždy som aj pozriem kondom a nikdy nebol prasknutý

adammhhhh
autor
13. júl 2023

Ale či to nemohlo nejako po bokoch vyst von

dzejsik
13. júl 2023

@adammhhhh ak ma mat MS na konci mesiaca, tak test sa zatial neoplati robit po 2tyzdnoch, neukazal by nic, tiez sa priklanam k tomu, ze je to ovulka

beata_k
13. júl 2023

@adammhhhh Ak ma tyzden bolesti, tak smer gynekolog. Ako vie, ze nema ovulaciu?

adammhhhh
autor
13. júl 2023

@beata_k vždy ma pravidelnú ovuláciu

adammhhhh
autor
13. júl 2023

24 ma mať kramy a ovulaciu ukazovalo pred 4 dňami

beata_k
13. júl 2023

@adammhhhh Tehotna nie. Ale tyzden bolesti su tak...na hrane. Moze mat cystu, cokolvek. Alebo aj nic, iba je v strese. Ak chcete test, tak az 24-ho. Teraz je uplne zbytocny.

adammhhhh
autor
13. júl 2023

Teraz test na 100% neukáže ? Lebo prešli 2 týždne a som pocul že po 10 dňoch ukáže a mám viac druhov a tie najdrahšie a aj prepína že tie sú najlepšie

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimka1402
13. júl 2023

@adammhhhh To, že jej v apke ukáže ovuláciu neznamená, že ju vtedy skutočne má. To by si musela merať bazalnu teplotu a všetko možné aby sa to vedelo istejšie kedy ovuluje. Nestresujte. 🙂

adammhhhh
autor
13. júl 2023

@mimka1402 sex sme mali na jej poslednú ovulaciu

adammhhhh
autor
13. júl 2023

Pohlavný styk sme mali minulú ovulaciu 11.6 a 25.6 dostala kramy normálne a teray ich ma mať 23.7 a ovulaciu ukazuje 9.7

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimka1402
13. júl 2023

@adammhhhh Čítanie s porozumením. Ako píšem neriadte sa aplikáciou. Naozaj to nie je pravdivé. Ovuláciu má každá žena inak a nedá sa výpočitať. Musela by si pravidelne robiť ovulacne testy aby to vedela. Zistiť či má žena ovuláciu majú problém aj ženy ktoré sú omnoho staršie. Tiež sa to často mení.
Podľa mňa jej neskoncila ovulácia, ale práve ju má.
Ja sama mam aplikáciu kde mi menštruáciu správne nahodi, ale ovulácia nikdy nesedí.

adammhhhh
autor
13. júl 2023

Ale prečo potom by mala bolesti už týždeň a ťažkosti

adammhhhh
autor
13. júl 2023

Ale môže to byt aj príznak tehotenstva po mesiaci ? Skoro

mimka1402
13. júl 2023

@adammhhhh Nebuď paranoidny mňa v tom veku tiež vkuse desilo ak mi menzes neprisiel na čas.😁
Ak má bolesti tak nech ide ku gynekológicke, možno zisti iný problém a rovno jej spraví aj z krvi tehotenský test ak si doktorka bude myslieť že sa jedná o tehotenstvo. Chápem stres, ale je milión možnosti prečo nemusí byť hneď tehotná. Kúpte si v dmke test a zistíte, ale ešte je to na to skoro. 🙂

adammhhhh
autor
13. júl 2023

@mimka1402 sex sme mali minulý mesiac keď mal ovulaciu a počas svojich dni a vždy chránený

tamky123
13. júl 2023

@adammhhhh vsak stale pises to iste dokola, co chces este aku odpoved? Tak nech ide k doktorovi, ked sa boji a bodka. Alebo si robis srandu tuto zo žien?

mimka1402
13. júl 2023

@adammhhhh Opakujem. Ako vieš že mala ovuláciu? Už som ti to písala. Prosím vážne nesexujte. Nemôžeš mať 19, teda dúfam...

adammhhhh
autor
13. júl 2023

@mimka1402 ano mám 19

adammhhhh
autor
13. júl 2023

@tamky123 nerobím si srandu chcel som iba radu

lgpd_nika
13. júl 2023

@adammhhhh Ahoj, kedy mala 1. Deň menštruácie? Ako ste si istý že nemá ovuláciu? 🙂

adammhhhh
autor
13. júl 2023

@lgpd_nika pohlavný styk sme mali 11.6 v deň keď ukazovala ovulacia a potom sme mali 21-24.6 a potom 25.6 v prvý deň menštruácie a 9.7 teraz pred pár dňami ukazovalo že ma mať ovulaciu a kramy ma dostať teraz 23.7 a ma strašne povesti v ľavom podbrušku a bolesti hlavy a brucha celkovo ale všetko sme mali chránený PS ale v ten deň ovulácie som sa ani neurobil a mal som ešte ochranu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre