Môže byť priateľka tehotná?

10. júl 2024

4,5 roka sme spolu. Na začiatku sme mávali sex s kondómom, potom krátke obdobie bez kondómu, lebo brala antikoncepciu ale potom prestala brať. Potom sme mávali zas s kondómom. Potom po 3,5 - 4 roky sme mali bez kondómu. Nechcelo sa mi stále kupovať kondómy; nie sú lacné ale bez je lepšie cítiť. Proste bál som sa bez kondómu ísť, bál som sa, že ostane tehotná. Včera sme mali sex bez kondómu už len bez kondómu máme, a keď som dosiahol vyvrcholenie mám taký pocit že som dal trošku do nej a ostatné von - do papierového vrecúška.
Priateľka má nepravidelnú menštruáciu. Raz má, potom 2-4 mesiace nič a takto dookola. Nedá sa ako odsledovať kedy má plodné dní a kedy nemá. Nie raz sa stalo, že sme mali 2x po sebe sex ale po 1. sexe som sa neumyl a možno som mal od spermií a tak sme mali ďalší sex ale robili sme test a nebola tehotná. Možno sme robili test moc skoro.

Teraz ma po krámoch, a stále ju bolia prsia. Môže ostať tehotná po krámoch? Môže ostať tehotná keď nemá pravidelnú menštruáciu? Môže ostať tehotná keď som jej možno trošku dal dovnútra?

moonlight1210
10. júl 2024

Môže ostať tehotná po krámoch? Ano. Aj pocas.

Môže ostať tehotná keď nemá pravidelnú menštruáciu? Ano.

Môže ostať tehotná keď som jej možno trošku dal dovnútra? Ano.

zobaka
10. júl 2024

môže byť veľmi ľahko tehotna

sisa_s
10. júl 2024

Kondomy su stale lacnejsie ako dieta😉

crazy_cat_lady
10. júl 2024

ano, moze - na vsetky tvoje tri otazky :D

mimi3008
10. júl 2024

🙈🙈🙈najprv by ste mali byt ty, aj priatelka gramotni v tejto oblasti, az potom nieco nacvicovat...mate v tom total hokej. Jasne, ze moze byt tehotna

really8
10. júl 2024

Predstavujem si tu situaciu s papierovym vrecuskom😀

sasitimi17
10. júl 2024

@really8 😂

autor
10. júl 2024

Preto sa pýtam ci môže ostať tehotná lebo ako som písal ze sme mali raz 2x po sebe sex a pri prvom sexe som sa umyl predtým a po druhom nie a robili sme po 15 dňoch test a negatívny preto sa pýtam ci môže ostať tehotná

autor
10. júl 2024

Nejde o to koľko stojí kondóm ide o to ze bez kondómu si to lepšie uzijem a aj viacej cítim. A PP tých rokoch nemať bez kondómu je trosku smiešne

crazy_cat_lady
10. júl 2024

no, tak si to teda lepsie uzivaj a kazdy mesiac trpni, ci priatelka nie je tehotna :D

martinka13
10. júl 2024

Samozrejme, že môže byť tehotná. Nech si spraví test najskôr 3 týždne po styku. To by už mal ukázať výsledok

nevenka
10. júl 2024

@really8 aj ja 😆

kluska
10. júl 2024

no moj zlaty, ak nechces byt otcom, tak nerob sprostosti, lebo po svete beha dost takych deti co boli pocaste presne takym sposobom ako to robite vy. Len starsi skuseny chlap si moze dovolit takto robit. Si mlady, neskuseny, tehotna moze byt kedykolvek pri tvojom pristupe. Skuseny chlap vie ekdy ma vytiahnut a ze po prvom kole sa ma umyt a ze ked si nechce davat pozor, tak am pouzit kondom, lebo vie, ze dieta je zavazok na cely zivot!

babovka2321
10. júl 2024

Smiesne, nesmiesne, ste pripraveni mat dieta? Ak nie ste a je ti smiesne mat kondom, tak amen.

kluska
10. júl 2024

a tvojej partnerke by som poradila robit nieco s tym cyklom, lebo to neni normalne. Moze mat nepravidelne, ale nie az takto. Vela stastia buduci otecko ;)

cimage
10. júl 2024

Kondom nechces a dieta chces? Pri kazdom sexe je moznost otehotnenia, aj s ochranou, ale podstatne mensia ako pri vasich hrach so sackom a umyti, neumyti 😄🤦🏽‍♀️. Pri takomto cykle by som bola obzvlast opatrna, kedze netusite kedy je ovulacia.

domka222
10. júl 2024

Však a čoho sa bojíš? Je to daň za to,že bez je to pre teba lepšie. Cez to papierové vrecko cedíš spermie,či ako?😀

januska12323
10. júl 2024

Kondómy sú lacnejšie ako plienky a sunar tak si pekne ujasnite priority a dovtedy nesexujte.

personality
10. júl 2024

Tu by bol zázrak keby nebola tehotná. 😀 Prinajhoršom ešte zopárkrát skúsiš a bude to.

stellarstar
10. júl 2024

O kvapôčkách lásky si počul?

neviditelnypes
10. júl 2024

"nie sú lacné ale bez je lepšie cítiť"

Fajcit sice neprestanem, ale pit budem dalej.

medda_beda
10. júl 2024

Jeeeeee chlape načo ideš na ostro keď to nevieš a potom stresuješ? Vieš kto môže praktizovať prerušovaný sex? Ten čo si je istý, že ,,nedá dnu,,.
A keď si z toho taký pokakanky tak si tie kondómy kúp alebo nech priateľka začne opäť užívať HAK.

Robíte somariny a potom sa bojíte.
Kamarátkyne ,,len tak trošku,, bude mať 3 roky.

A, že je to smiešne nemať sex bez kondómu po toľkých rokoch? Veď maj :D, ale potom sa netras, že ostane tehotná jak keby si mal 15 čo možno aj máš.

autor
10. júl 2024

@kluska bola u doktorky a hak jej chcela dať a ona hak nechce užívať

@medda_beda nemám 15. Proste chceli sme bez. Priateľka už dlho mi hovorila ze chce bez kondómu a nakoniec som vyskúšal

sisska96
10. júl 2024

Nechápem, priateľka aký rozdiel cíti, keď nemáš kondóm, okrem toho že sa spravíš do nej :D Jaj bože toľko nezodpovedných mladých.... a potom sa čudujeme, prečo je toľko slobodných mamičiek

nikaeli
10. júl 2024

Pýtaš sa, či je tehotná po včerajšom sexe? lebo som sa v tom vysvetľovaní 's' a 'bez' trochu stratila.

mandarinka555
10. júl 2024

Netrtkaj, keď to nevieš...

autor
10. júl 2024

@nikaeli áno

autor
10. júl 2024

@mandarinka555 viem prečo by som nevedel

nikaeli
10. júl 2024

Tak z toho by ju sotva už dnes boleli prsia 🤷🏻‍♀️
Áno, šanca otehotnieť tu je. Či sa tak stalo, uvidíte o pár dní - cca o dva týždne by už mohol test niečo ukázať..

autor
10. júl 2024

@nikaeli takže po 15 dňoch stačí spraviť test?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre