Môže byť druhé tehu bez príznakov?

9. jún 2022

Ahojte snažíme sa o druhé bábätko styk sme mali 3 dni pred ovulkou a deň pred ovulkou chceli sme aj v deň ovulácie ale nebolo mi dobre. Menštruáciu mám dostať za 4 dni čo by teoreticky test mohol zachytiť ale nechcem si robiť kým mi nebude pár dni menzes meškať tak viem na isto. Pri malej mi ukázal slabú čiarku a digitálny 6 dni pred ms ale teraz vydržím chcem sa spýtať pri malej ma asi týždeň pred menzesom ukrutne boleli prsia hrozne teraz nič môže byt každé tehotenstvo iné ? Že jedno príznakove druhé nie ? A chcem sa spýtať ešte keďže teraz tie testy dosť duchuju aký je najlepší za vás ?

holub1234
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikoletamisinova
9. jún 2022

Dobrí deň chcem sa opitat z manželom skúšame o druhé bábo a mali sme spolu styk pred plodnima dňami a keď som mala plodné dni a po Tom ma začali veľmi pobolieva spodok brúska a pichanie na pravej strsne. .môžem byť tehotná. Mala to us niektorá. Ďakujem ❤️ za každú radu

deti95060810
9. jún 2022

áno , môže byť aj bez príznakov, popr. s úplne inými príznakmi ako si mala pri prvom...

vilma7
9. jún 2022

Bola.som 2 tehotná a v obidvoch prípadoch bol jediným príznakom meškajúci menzes.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre