Môže bolesť bradaviek znamenať tehotenstvo?

21. nov 2022

Môže bolesť bradaviek znamenať tehotenstvo? mali ste to niektora? Mam par dni do MS, ešte ma bradavky nikdy neboleli. O bábätko sa pokúšame prvý mesiac 🙂

chadkroeger
21. nov 2022

áno, aj u mna to bol priznak.

sense
21. nov 2022

Počkaj ci nepríde ms a sprav test. Mňa napr prsia resp bradavky pri tehu absolútne neboleli

diewcatqoo
21. nov 2022

Moze a nemusi. Mna napr vobec neboleli, ked som bola tehotna, zato ma bolia vzdy pri PMS.

basska_b
21. nov 2022

Ano, u mna tiez prvy priznak. Kojila som a bradavky ma zacali boliet par dni pred MS.

sono2
21. nov 2022

Tiež ma neboleli, ani opätovne pri tehu, práve čo som mávala pms 5 dní bolesť prs, pred tehu nebolo

zanettsur
21. nov 2022

Tiez som to spozorovala takto. Ale pravidlo to, pravdaze nie je, tymto sa riadit fakt neda :D

andrea_82
21. nov 2022

kovová chuť v ústach a bolesť pŕs. To boli prvé a jediné príznaky tehotenstva u mňa, až kým nezačalo rásť brucho. 🙂

kakakina
21. nov 2022

U mna pri oboch ,prvý príznak tehotenstva

petraj122456
22. nov 2022

U mňa úplne prvy príznak

23kika32
25. nov 2022

Ahoj mna nikdy neboleli ani prsia a ani bradavky no raz tyzden pred MS som myslela ze sa zblaznim, hrozna bolest ani podprsenku som nemohla nosit tak som spozornela a ked meskal MS tak som odtestovala a boli dve kolajnice… ale mi sme sa snazili 7 rokov( mame za sebou IVF, IUI, operacie a nakoniec sa to podarilo prirozdzene….drzim palceky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre