Mohlo sa podariť? Negatívne a pozitívne testy po limite

endzelina0212
19. aug 2023

Ahojte, chcela by som sa spýtať na názor. Mešká mi menstruacia a už niekoľko dni ma pobolieva v podbrušku ako keď ma prísť menstruacia ale tá sa už týždeň nedostavila. Testy mi vychádzajú negatívne, ale vysli mi dva aj so slabou čiarkou a však to bolo už po limite. Tak som z toho zmätená. Tie dva čo sa tam niečo zjavilo, tak pomedzi ne boli ostatné negatívne. Keby ma to bruško nepobolievalo, a mám pocit že mám aj iné príznaky, tak asi by som to ani nerozoberala. Myslite, že sa mohlo podariť?
Na druhej fotke nahrávanie fotky na fórum zhoršilo kvalitu, v skutočnosti je tam vidieť slabý pasik

veronikaszabova
19. aug 2023

@endzelina0212 test po limite nema ziadnu vypovednu hodnotu.

anjelicek26
19. aug 2023

Pri tyzdnovom meskani by to uz nemalo byt o loveni duchov

endzelina0212
autor
19. aug 2023

@anjelicek26 ešte sa mi mohla posunúť ovulácia, čo som mala taky pocit

hanaxxx
19. aug 2023

Ak chces vediet s istotou a nechce sa ti cakat a robit dalsie testy, daj si spravit v pondelok ako samoplatca hcg krvny test. Este v ten isty den by si mala mat vysledok. Ale ak si mala pozdejsie ovulaciu, tak ani ten ti este nemusi nic ukazat.

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienka.7
19. aug 2023

@endzelina0212 po týždni meskania by ste mali koľajnice ze az a nie ducha

hanaxxx
19. aug 2023

@lienka.7 pise, ze sa jej mozno posunula ovulacia, tak jej to mozno nemeska este tyzden

lienka.7
19. aug 2023

@hanaxxx lekar sa neriadi ovulaciou ale posledným menzesom. Tiez som to tak mala. A po týždni meškania menzesu som aj tak mala normalnu čiarku, žiadneho ducha. Navyše píše ze testy ma negatívne, slabulinka čiarka bola po limite, kedy je test neplatný.

mimuska328
19. aug 2023

@lienka.7 a keď ma žena napr 60dnovy cyklus a otehotnie práve vtedy lebo mala ovuláciu alr neskoro tak ako sa doktor riadi? No predsa ovuláciou a potom sonom .. existujú aj ženy ktoré majú na 20dc tak logicky na 28dc čiarku mať nebude aj kedy sa to ten mesiac podarilo..

lilope
19. aug 2023

@endzelina0212 moja skúsenosť ak ti to pomôže. Menštruácia mi meškala 5 dní, čo predtým nikdy, max. boli 3, ale 99% času chodila presne. Bola som si istá, že som tehotná. Urobila som test a bol negatívny. V koši som ho potom možno po hodine videla pri vyhadzovaní iného smetia s čiarkou ako pozitívny. No tehotná som nakoniec nebola. Mám za to, že vďaka meškaniu sa mi musela posunúť ovulácia, lebo nakoniec som otehotnela na ďalší cyklus po vyše troch rokoch snaženia. Po takomto meškaní je malá šanca, že by si bola tehotná a test to neukázal. Takže odpoveď je, že môžeš byť tehotná, ale skôr nie si.

ls56
19. aug 2023

@lienka.7 to neviem odkial mas takuto blbost. Ja som mala posunutu ovulaciu. Rovno som mu to povedala lebo nesel ultrazvuk s poslednou menstruaciou. Datum pekne prisposobil na zaklade ovulacie.

endzelina0212
autor
19. aug 2023

@ls56 a bola si tehotna?

lienka.7
19. aug 2023

@ls56 blbost to nie je, ale ok. Nemienim sa tu s tebou hádať, pani mudra 👌

ls56
20. aug 2023

@endzelina0212 ano bola som tehu normalne, dokonca sa mi to stalo 2x, jedna ma 1,5r teraz a druhe je na ceste

snugglingduckling
20. aug 2023

@lienka.7 jasne že sa to prispôbuje oplodneniu - podla prvého dňa sa to ráta len orientačne za predpokladu že žena ma 28dnový cyklus a ovuláciu v 14ty deň... predstav si že žena ma 23dnove cykli - a ma ovuláciu 9deň - o 14dni jej vyjde pozitívny test - podľa prvého dňa by bolo v 3+4... iná žena ktorá ma cyklus 35dní a ovuláciu na 21deň by ale po 14dnoch bola v 5+0 ... plod je ale úplne rovnako starý a gynekológ si to podla toho prispôsobí tak aby to sedelo podla veľkosti polodu- je to úplne bežná prax

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre