Mohla som otehotnieť pri pettingu?

niika90
30. nov 2013

ahojte, potrebujem poradiť, povzbudiť...mám 23r, čo je super vek, ale ja sa na materstvo ešte necítim. S priateľom sme spolu 6r, plánujeme spoločnú budúcnosť..atď..ale...ale...včera...sme sa nejako pozabudli...budem to písať bez servítky.. 😅 takže...keď si utieral ejakulát z penisa...potom si ho utrel z ruky a za takých cca 10min...+-..išiel prstom do mňa...mohla som otehotnieť?? a druhá vec...2.ejakulát...to už bola dlhšia doba...tak sa neumyl...ale bol na wc..čo som čítala,že urobil veľmi dobre..a potom sme mali sex..ale iba trochu...pretože nepraktizujem prerušovanú súlož....pustím ho iba na trocha...je možné, že som mohla otehotnieť?? mám plodné dni.. ☹ 😒 😖

linda20111
30. nov 2013

@niika90 ahoj, podla mna si z toho otehotniet nemohla

lussy461
30. nov 2013

@niika90 urcite nie!

niika90
autor
30. nov 2013

dakujem zeny...potesili ste ma...🙂

masinka
30. nov 2013

@niika90 hm, tak chlapec ide na WC a ani len potom si ruky neumyje.. 😝 z toho zrejme neotehotnies, skor nejaku inu potvoru nachytas 😝
ale ked to robite ze "iba na krajicok", tak z toho otehotniet mozes, hlavne ak mas plodne dni. Ak mas naozaj tolko rokov ako pises, tak by si uz mala mat tolko rozumu , ze ked nechces dieta (co je v tvojom pripade velmi rozumne 😉 ), tak sa treba zacat chranit, aby sme tu o mesiac nemali zase temu "som v tom, co dalej ?"

niika90
autor
30. nov 2013

@masinka ahoj,ruky si umyl..ale penis nie..:-/ a nemyslela som na "krajicek",ale ze vo mne nebol dlho...a ja sa chranim..napr ochrana stale...to len vcera sa to neako vymklo z ruk...z tych 2 situacii 😢 😠 ☹

masinka
30. nov 2013

@niika90 z toho tvojho prispevku som to pochopila tak, ze to mal na ruke a tak isiel s prstom dnu....
ale treba chlapca vyskolit, ze ked uz je v kupelni, treba umyt vsetko 😉 a ked uz budes googlit, daj si vyhladat "kvapka lasky", takze otehotniet sa obcas da aj ked tam je len chvilku.... to poznas, zakon schvalnosti - niektore snazilkuju 10 rokov a bez uspechu, inej raz praskne kondom alebo zabudne tabletku a hned ma babo....

niika90
autor
30. nov 2013

@masinka ked to mal na prste...vtedy na wc nebol..🙂 vtedy si to iba utrel...a cca 10min a dal mi prst do posvy...a o kvapockach lasky viem...🙂 vzdy si to skontroluje a tak ide hoci na 2min...aj vtedy, co si ho neumyl...ale iba bol na wc..co bol ten druhy pripad....

niika90
autor
30. nov 2013

@masinka napr.."Kvapocky zdradne byt nevedia 🙂 co vie byt zradne, to su zabudnute spermie kdesi v mocovej trubici... co sa da fixnut velmi rychlo, pred sulozou by sa mal muz ist vycikat 🙂 takze ano, tiez poznam pripady, kedy zena otehotnela "z kvapociek lasky", v skutocnosti vsak otehotnela zo spermii z normalneho ejakulatu, nakolko kvapocky lasky spermie NEOBSAHUJU, co je FAKT, nie predpoklad...o tvorbu predejakulacneho sekretu sa staraju zlazy umiestnene mimo semenikov.. jedna sa konkretne o Cowperovu zlazu a Littreho zlazu.. Sekret z nich je ciry, jemne hlienovity a zasadity, obsahuje AMINOCUKRY a SIALOPROTEINY, z ktorych sa, ako vieme vsetci , otehotniet neda. Tento sekret ma za ulohu neutralizovat kysle a agresivne prostredie posvy a zlepsovat pohyblivost spermii... samotne spermie vsak urcite NEOBSAHUJE.. metoda prerusovanej suloze teda nie je nespolahliva kvoli existencii akehosi predejakulacneho sekretu, ale kvoli spermiam, ktore sa z roznych dovodov (ako je napr. posledna ejakulacia bez vycistenia mocovej trubice) mozu nachadzat niekde na ceste... kvapocky lasky potom predstavuju len sposob, akym sa tieto "zabudnute" spermie dostanu z tela chlapa von (pri sulozi logicky do posvy zeny). Z coho sa uz samozrejme otehotniet da, specialne pocas plodnych dni... Takze tak."..takze tej druhej veci.sa uz nebojim...ale ta prva?petting???

zita19
30. nov 2013

No pre istotu by som si zasla na gyndu a pytala tzv. tabletku po. Cim skor. Myslim, ze ju treba vziat do 72 hodin. Nic tym nepokazis. A druhy krat radsej pouzite prezervetiv ak babo neplanujete. Takate metody na zabranenie pocatia su velmi nespolahlive.

niika90
autor
30. nov 2013

@zita19 ano su...vravim,.ze sa to vymklo z ruk..resp...som si ti vtedy ani neuvedomila 😠 a dakujem,ale tabletku PO..isto nevezmem...ak sme splodili babo, tak ho privitame... 🙂 verím vsak, ze to by som bola radsej, aby to bolo pri normalnom sexe a nie takymi "inymi druhmi" 🙂

niika90
autor
30. nov 2013

@linda20111 verím tomu.. 😉

niika90
autor
30. nov 2013

@lussy461 😉 dúfam

lilila65
30. nov 2013

@niika90 ahoj, pekne si to napísala, že by si tabletku Po nezobrala, aj ja som tak nejako podobne otehotnela a aj ja som mala 23 rokov, ale my sme aj ochranu použili, ale som šťastná, že mám malého synčeka 🙂

niika90
autor
30. nov 2013

@lilila65 tak nejako podobne? 😕 😢 😖 a aj s ochranou??? Bože..ako podobne?

ifkael
30. nov 2013

...mna zaujalo len- pustim ho iba trochu.... 🙂)))))

lilila65
30. nov 2013

už je to dávno, ale viem, že sme mali nenormálny sex a ani sme si nevšimli, že ochrana je prasknutá a čo sme ešte vyvádzali, radšej nechcem opisovať. Ešte pridám, že mám aj endometriózu a aj tak som otehotnela a prirodzenou cestou

niika90
autor
30. nov 2013

@lilila65 uff..praskol vam kondom...nechcela by som..🙂 ale cakala som,ze napises,ze presne ako sa mne stalo..:D :D :D opat som sa trosku ukludnila... 🙂

puchic
30. nov 2013

ja som otehotnela aj ked som podla dr. deti mat nemohla ...takze moja odpoved je ano mozes byt tehotna 😀

zuzanockamt
30. nov 2013

@niika90 boze, to je jedno, ci prasknuty kondom alebo sex bez ochrany ... je jedno, ci sekunda alebo dve minuty ... priroda je mocny carodejnik ... ked nechcem dieta, tak takto neriskujem, nezodpovednost velka v takom veku, fakt

lilila65
30. nov 2013

@niika90 no a a na druhy deň bola sranda, ale nechali sme to na osud 😉

lilila65
30. nov 2013

@zuzanockamt prečo v takom veku?

niika90
autor
30. nov 2013

@zuzanockamt ano nezodpovednost..ale niekedy sa clovek pozabudne...bohuzial

niika90
autor
30. nov 2013

@puchic ale zase..na druhej str..zakl.opatrenia sme spravili..🙂

zuzanockamt
30. nov 2013

@lilila65 keby sa to stalo 15-ke a ma taketo otazky, tak pochopim ... ja ked som nechcela dieta, tak som si vzdy riesila adekvatnu ochranu

niika90
autor
30. nov 2013

@zuzanockamt ved sa neurobil do mna???halloooo a ano je rozdiel, ci je cely cas bez ochrany..alebo len na 1min...kedy ani nie je tak vzruseny...

zuzanockamt
30. nov 2013

@niika90 ok, ved je to koniec-koncov tvoj problem 😀 😀 😀 ... mne je to jedno

lilila65
30. nov 2013

@zuzanockamt ja som vždy chcela mať dieťa, ale nemohla som mať podľa lekárov, ale mýlili sa, len som bola zaskočená, keď som otehotnela a ochranu sme používali, bo mám rada čistotu a keď sa urobí do mňa necítim sa byť moc čistá, teraz je to už ináč, praktiyujeme prerušovaný sex, je to dobré pre nás oboch

niika90
autor
30. nov 2013

@zuzanockamt ja som prosila o radu, o nejaky povzbudivy prispevok...resp..nieco trefne..a nie tvoj vysmech...dakujem

zuzanockamt
30. nov 2013

@niika90 tu uz je na rady neskoro ... v tvojom veku by si mala mat info o tabletke PO a to je asi tak jedina rada ... ostatne sa ukaze o take 2 tyzdne 🙂 😉

denkaajejdeti
30. nov 2013

@ifkael Pustim ho iba trochu .....a potom iba trochu otehotniem 😀 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre