Mohla som otehotnieť počas užívania Ascorutínu?

aicha15
17. aug 2013

Dievčatá chcem sa vás niečo opýtať. Pred mojim svadobnym dnom som dostala menstruaciu tak som zacala brat ascorutin aby som to mala slabsie... Nijaku zmenu som vsak nepocitovala... Ráno po svadobnom dni sme mali ,,styk" aj cez cervenu. Na druhy den som mala uz iba slabu mrchu a potom mi úplne prestala... Väčšinou mávam mrchu tak 6-7 dní. Teraz to boli iba 3 dni. Neviem či môžem byť tehotná alebo je to tým ascorutinom...Máte niektorá skúsenosti z otehotnením cez červenú alebo z ascorutinom??? ďakujem za rady

sisaha
17. aug 2013

@aicha15 urcite tehotna nie si..Ascorutin ti zrejme stiahol cievy, takze si menej krvacala.

aicha15
autor
17. aug 2013

ďakujem

svano
17. aug 2013

Zlatko, ver tomu,že ascorutin nemá nič spoločné s tým,či si,alebo nie si tehotná. Je to len celaskon a rutinín, ktorý má vplyv na cievy.

aicha15
autor
19. aug 2013

ja by som tak veľmi chcela deti... ale viem že tehotná nie som :( už asi dlho nevydržím myslím na bábätko každý deň. teraz duplom lebo sesternica má asi 4 týždňové bábenko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre