Mohla som otehotnieť, aj keď som nemala ovuláciu?

pauliesivackova
18. máj 2014

Mám taký problémček. Tento mesiac som chcela prestať s užívaním antikoncepie kvôli zdravotným problémom ale nakoniec som si to rozmyslela, mala som užiť prvú tabletku v štvrtok a užila som ju až v sobotu. Teraz mám zhruba týždeň pred menštruáciou (mám tam ešte 7 tabletiek) a už asi od deviatej tabletky ma nehorázne bolia bradavky, stoja mi a mám strašne pichanie v podrbušku. V noci a ráno mi už bolo 2x zle... je možné že som tehotná?? Mohla som otehotnieť aj keĎ som nemala ovuláciu? Odpovedzte prosím ... Díky 🙂

ammellia
18. máj 2014

Ako vies, ze si nemala ovulaciu? ;)

turistka
18. máj 2014

@pauliesivackova ako vies, ze si nemala ovulaciu? su aj take pripady, kedy zena otehotnela aj pocas uzivania ATK, sprav si tehotensky test a uvidis...

uhnakova
18. máj 2014

Kludne si mohla mat ovulaciu hned po menzese, ked si vynechala tabletku alebo este aj dalsich niekolko dni od uzitia prvej tabletky - v letaku obvykle pisu, ze ak zacnes uzivat antikoncepciu v iny den, nez prvy po menzese, tak sa mas este aspon tyzden chranit inou metodou. Takze ano, mozes byt tehotna, ak si mala v tej dobe sex. Urob si za par dni tehotensky test, ak nedostanes menzes.

pauliesivackova
autor
18. máj 2014

A test môžem ešte aj pred očakávanou menštruáciou? http://im9.cz/sk/iR/importprodukt-orig/800/8003... napríklad tento (je písaný že 2 dni od oplodnenia)...

A hlavne som čítala že ak vynechám prvú tabletku môžu sa u mňa prinavrátiť prirodzené hormóny a spustí a ovulácia...

catherrine
18. máj 2014

@pauliesivackova jednoznacne si urob test a uvidis no je to mozne ze si tehu....

kejci
18. máj 2014

@pauliesivackova ved chod k lekarovi

pauliesivackova
autor
19. máj 2014

Nie som tehotná - test som si urobila a musím priznať som sklamaná :/ :D

nikolka2014
19. máj 2014

Podľa mňa je na test skoro.. Skús urobiť najskôr v deň očakávanej ms..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre