Mohla som otehotnieť?

kikagb1
25. jan 2021

Dobrý deň chcem sa opýtať s partnerom sme mali pohl.styk asi pred troma dňami a urobil sa domna. Tabletku po som užila no čítala som veľa o Tom že nemusí pomôcť keďže som mala plodné dni. Myslíte že by som mohla otehotnieť? Prosím vás o svoj názor.Vopred ďakujem.

lucinkkaa
25. jan 2021

@kikagb1 ja si myslím že môžete otehotnieť , tabletka PO nieje 100% záruka ,užili ste ju po koľko hodin po pohlavnom styku?

zuzanka.zuzu
25. jan 2021

fuuuha v 17 naplno dnu pocas plodnych dni, niekto je bud odvazny alebo hlupy 😉 (a je uplne jedno ci zlyhal kondom alebo iny vymysel)
PS: predstav si, ze ano, mozes byt po sexe bez ochrany tehotna, snad teda ta tabletka zaucinkuje

viikkki
25. jan 2021

@zuzanka.zuzu naplno je to predsa lepšie no nie 😉😒

hopsadobrandejsa
25. jan 2021

Musis dufat, ze zaberie.

Ja nechcem nikoho sudit, ale palit ostrymi do 17-rocnej.....to uz je daleko za hranicou odvahy 🙄

alzbeta1991
26. jan 2021

@kikagb1 mala si sex? Mala... môžeš byt tehotna... Vzdy... To je velmi jednoduchá rovnica

veronikalubko
26. jan 2021

Kľudne môžeš, keď chceš ísť na plno a nebrať stále tabletky PO, tak si daj predpísať antikoncepciu 🤷‍♀️ alebo nech si priateľ dáva pozor napríklad, vieš potom tu je veľa mladých mamiciek co nevedia co so sebou a česť tím, ktoré vedia a sú dobré maminy 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre