Mohla som otehotnieť?

vladkabalazova
13. nov 2020

Dobrý deň chcem sa vás opýtať stala sa taka vec že som si zabudla rátať svoje dni a neviem posledný dátum p. M. Viem je to hrozne no stalo sa mi to prvý raz ja sa vás chcem opýtať prosím vás dá sa otehotniet aj bez toho keď domna muž nepustil? Vždy si dávame pozor mam dve deti a dve cisárske tak tretí krát už nemôžem mať dieťa vraj tak teraz mam obavu že či niesom náhodou tehotná lebo je polka mesiaca a menzes nikde🤔🤔a tretie dieťa už ani nechcem úplne mi stačia moji dvaja pokusitelia viem je viznie to ako blbosť že tehotná keď chlap domna nepustil... No mam obavy keďže som to ešte nedostala... 😑😒☹️Za odpovede vopred ďakujem

simoneeckaa
13. nov 2020

@vladkabalazova áno môžeš byť tehotná aj my sme si dávali pozor a prišlo prekvapivo tehotenstvo 😊

sense
13. nov 2020

No "dat si pozor" nue je spolahliva antikoncepcia. Takze sprav si test a uvidis....
A ak tehu nie si pories spolahlivejsiu antikoncepciu

vladkabalazova
autor
13. nov 2020

@simoneeckaa no lenže mam objaví s preto lebo ja som mala dve cisárske a tretí cisársky nemôžem mať a prirodzene rodiť nemôžem tak neviem už čo by som robila lebo by bol život v ohrození aj môj a toho dieťaťa

tatranka4
13. nov 2020

My sme si takto dávali pozor 3 r a nikdy z toho bábo nebolo,

vladkabalazova
autor
13. nov 2020

@tatranka4 no dúfam že to do konca mesiaca dostanem..... Ale každý deň mäta otázka v hlave muci 😑som z toho nesvoja nervózna no proste tretie dieťa nechcem už

jaskolka
13. nov 2020

Jedine urobiť test, bud si, alebo nie si, teraz to už nijako neovplyvnis. Otehotniet si mohla,aj nemusela."nepustenie" nie je vôbec antikoncepcia, čiže chod si čím skôr kupit pár tehu testov, keď presne nevieš, kedy bol menzes, lacné Pepino, či Top Test a uvidíš

tatranka4
13. nov 2020

@vladkabalazova mne minule 2 tyzdne meskala uz som cakala ze som v tom ale testy negativne a nakoniec ms po 13 dnoch dorazila

vladkabalazova
autor
13. nov 2020

@tatranka4 no dúfam že to dostanem.... Šesť rokov sme spolu a keď spolu spíme vždy bez ochrany a vždy si dávame pozor a žiadne neplánovane deti jeden ma tri a pol roka druhý 4mesiace čiže tretie nechcem vôbec tak dúfam ze menzes príde co najskôr

katie25
14. nov 2020

@vladkabalazova a preco si nespravis test? Viem, ze mas strach, ale mozno prave tym stresom, ktory prezivas, si oddalujes menzes. Aspon budes kludnejsia ked si ho urobis a bude negativny.

tatranka4
14. nov 2020

@vladkabalazova tak my sme spolu 5rokov a tiež len plánované jedno mame

vladkabalazova
autor
15. nov 2020

@katie25 konečne sa dnes menzes dostavil už som sa zľakla lebo neplánovane deti nemám obi dvoch sme si plánovali a vždy pri sexe si dávame pozor

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre