Mohla som otehotnieť?

petra2226
31. mar 2014

Ahojte kočky. Mám otázku,či som mohla otehotnieť aj počas 7dňovej pauzy keď som neužívala tabletky.Mali sme sex na 6.deň pauzy, menštruacia už samozrejme nebola..Bol to deň po nej,ako skončila..ale je tu ešte jeden problém.neužila som poslednu tabletku z blistra,z 21 som užila len 20 a poslednú nie. Je šanca že som mohla otehotnieť? Dakujem vopred,pekný deň 🙂

denisafono
31. mar 2014

pozri si ovulacnu kalkulacku ci si mala plodne dni, ale na 99% si neotehotnela

adeala
31. mar 2014

@petra2226 ak si ich do toho 20. dňa užívala správne, tak nie

bubu4125
31. mar 2014

Vždy je šanca na tehu...kamarátka takto otehotnela...ale skôr nie ako áno...ak myslíš,sprav si test na cca 12-14 deň od styku...

belllinka
31. mar 2014

@petra2226 Pri uzivani hormonalnej antikoncepcie si chranena aj pocas 7-dnovej prestavky, kludne mozte sexovat kazdy den. Takato otazka je tu dost casto, preboha zeny , berete ten bordel a to si ani neprecitate navod??? Ta jedna zabudnuta tabletka by nemala vadit, viac vadi ak neuzijes tabletku na zaciatku, ako na konci.

petra2226
autor
31. mar 2014

a myslíte že to môže gynekológ po týždni na bežnej prehliadke zistiť?

maribell
31. mar 2014

@petra2226 v tom letaciku je urcite pisane ze si chranena aj pocas tych 7 dni ..ja som to tak mala tiez pisane pri antikoncepcii .. ale aky ma na to vplyv 1 vynechana tabletka ti neviem povedat ..kazdopadne ked si vedela ze si ju vynechala a deti mat nechcete tak nabuduce pouzite kondom aby ste predisli stresom 😉

maribell
31. mar 2014

@petra2226 ja si myslim ze po tyzdni urcite nie ...

belllinka
31. mar 2014

@denisafono Ak berie HA taj jej je ovulacna kalkulacka nanic.

belllinka
31. mar 2014

@petra2226 Po tyzdni nezisti nic a fakt nestresuj niesi tehotna.

majka_3
31. mar 2014

urcite nie si tehotna... teda to jedno percento 😉 lebo hak nieje 100% ochrana...ale 100% ochrana nieje nic...
cize ak si uzivala spraaaavne,tak tehotna nebudes...

sharmari
31. mar 2014

ja som sa pýtala gynekológa a povedal, že som chránená aj vtedy... a aj to platilo celé 4 roky... otehotnela som až po vysadení... ale tak neviem akú HAK používaš ty... ale najpravdepodobnejšie by si nemala otehotnieť

martinkatinka
31. mar 2014

Dá sa otehotnieť aj pri pravidelnom užívaní... počkaj až ti bude meškať ms a sprav si test alebo si daj zobrať krv u doktora

radkatt
31. mar 2014

Kolegyna otehotnela aj ked uzivala HA 😉

lulu369
31. mar 2014

Je pravda, že otehotnieť môžeš aj keď berieš HAK, ale pravdepodobnejšie je to ak ju berieš len nejaký 2-3 mesiac....To, že si jednu tabletku nezobrala nič neznamená...Ja som brala HAK 3,5 roka, potom som ju vysadila (s priateľom sme chceli bábo), asi po 9 mesiacoch som začala mať problémy s cyklom, neprišla mrcha aj 3 mesiace po sebe, asi 6 mesiacov trvalo kým sa mi cyklus napravil (a to som u doktora bola "varená, pečená")...Ja som otehotnela až po 15 mesiacoch čo som vysadila HAK...Takže podľa mňa, je veľmi malinká šance, že by si mohla byť tehotná 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre