Mohla som otehotnieť?

karamelka35
9. apr 2012

Mamičky,prosím o radu- vopred ďakujem. S manželom som bola intímne po dlhšej dobe. Obaja sme sa oddali sexu,ale jednej veci nerozumiem:bol dlhšie vo mne,a keď ho vybral,mal ho už makký a povedal mi,že ešte nie je Je to možné???? Ja to nechápem... Mohlo sa stať,že to striekol do mňa schválne a nepovedal mi o tom? Ale vôbec zo mňa nič nevytieklo. Mali sme krízu vo vzťahu a preto sa bojím,či to nespravil naschváľ,aby si ma ,,poistil,, , že od neho neodídem. Dieťa sme teraz neplánovali. Prosím vás, skúste mi poradiť,či to je normálne. Zatiaľ som sa s tým nestretla.ďakujem 😉

ajca123
9. apr 2012

Stáva sa to že sa nespravil a zmakkol 🙂 poznám to . Ale aj mi nejde do hlavy či ste to vôbec dokončili 🙂
Lebo potom ho musia aj bolet vajca 🙂

koniarova
9. apr 2012

Jasné, že mohla. Ale je tam malá šanca.Existujú tzv. kvapôčky lásky, ktoré penis vylučuj ešte pred ejakuláciou. Ale pri takom "super partnerovi", ktorý si spraví dieťa, lebo si chce partnerku poistiť, ti to teda neželám.

happygirl
9. apr 2012

..a toto je mi uz len aka otazka? 😲 prepac, neuraz sa ale ja uz nejaku dobu pozorujem a nestiham zasnut, ake "pseudoproblemy" tu poniektore zacinaju vytahovat alebo rozoberat... 😕 preto mi neda konecne nereagovat... No JASNE ze si MOHLA otehotniet, kedze si sa vedome "oddala sexu" so svojim manzelom.... takze si musela predpokladat, ze nasledkom jeho vyvrcholenia sa moze stat, ze otehotnies 😎 ak pravda, nezvyknete prevadzat prerusovanu suloz ako tiez formu antikoncepcie... ak neplanujete dieta, tak zrejme pouzivate alebo praktizujete nejaku formu antikoncepcie... kedze si do toho sla vedome, tak Ti len odporucam pockat si zo 2-3 tyzdne a uvidis vysledok 😒 Btw. je to normalne, ze z teba nic nevytieklo, nie vzdy musi byt toho spermatu/semena "za kybel"...a staci aj par vystreknutych kvapiek, aby si z toho otehotnela, ak budu dostatocne "zivotaschopne"... a, baby, pls zamyslite sa, nez polozite nejaku otazku alebo temu do diskusie.. predstav si, ze by on v nejakej panskej diskusii rozoberal to, ako si sa Ty urobila.... 🙄 😝

lucka1987
10. apr 2012

😕 sexu ste sa oddali , ostal dlho v tebe , / myslim, ze pokial bol vzruseny, kedze ste nemali dlhsie sex, tak len tak z nicoho nic by mu "nezmakol" kym bol v tebe" ak ste dieta neplanovali, tak si mala pouzit antikoncepciu. z mojho pohladu slo o normalnu erekciu. vytiect z teba nemuselo nic , alebo si si to nemusela ani vsimnut.

sisaha
10. apr 2012

mohol byt vystresovany a tym padom akt nemusel dokoncit. Niektorym chlapom sa to stava. Preco sa teda nejak nechranis, ak dieta neplanujes?

irriss
10. apr 2012

Cetla jsem Tve predesle prispevky a temata...z toho mi vyplyva:
STRES 😉

ja bych rekla, ze u Vas ve Vasem pripade "krize" ci "pokrizoveho obdobi" pujde o stres..

je mozne, ze jeho cekani "na Tebe" ma za vysledek stres a tim padem zpomaleni - ne-li "psychicke zablokovani".

Neznam Tveho muze, ale vzhledem k Vasim problemu, co jsi psala tusim v lednu ci unoru by ses mela snazit rozpoznat, proc a co dela...jen TY budes schopna poznat, zda se jedna o STRES a zablokovani a nebo "o schvalnost" 😉

p.s. Chapu, ze jsi ve stresu, uz mas 2 deti 😉 ale na druhe strane jsi mohla predpokladat, ze i varianta "naschvalu" muze prijit v uvahu a tudiz se patricne chranit 😉

viki2912
10. apr 2012

ahoj,no akoze samozrejme,ze si mohla otehotniet..preco ste nepouzili ochranu.milovala si sa so svojim muzom,preco sa teda cudujes,ze by si mohla otehotniet?ono sa to totiz pocas manzelstva stava. 🙂 ale pobavila si ma...neviem len ci sa pytas v zmysle,ci ma zmysel byt s muzom,alebo ci mozes byt tehotna...lebo ta otazka je postavena tak vselijak,salamunsky fakt.

lauricka
10. apr 2012

vtipalku 😀

gemini2
10. apr 2012

Ved sa ho opytaj, ci do teba pustil.....a mas po probleme 😀 😀 😀

sandrita08
9. aug 2014

chcela by som si od vas dat poradit.
pred 2 dnami sme sa s manzelom milovali a citila som, ako by sa do mna spravil, ale pritom vytiahol a striekal von.
Nic zo mne potom nevytiekalo, no neviem ci to preto, ze by sa do mna nevystriekal, alebo sa vystriekal, ale iba malo.
Mohla som citit nieco ine, ci ked som to citila, tak urcite nieco vystriekal do mna?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre