Mohla by som byť tehotná?

frantisekhav
11. jan 2022

mohla by som byť tehotna ked s partnerom sme mali pohlavky stik asi 4minut ale ber ochrany? povedal že sa do mňa neurobil a test este nie je to iba 4 dni po. ale bolo to deň ked som mala ovulaciu tak trocha mam s toho strach. lebo ma bolieva hlava cely deň spodok bruška unavena stale polia ma žili je mi zle.prosim o poradenie a ziadne hlupe komenty

haley7897
11. jan 2022

@frantisekhav áno, môžeš byť teoreticky tehotná. Po 4 dňoch je však skoro, nikto ti zatiaľ s istotou odpoveď nedá

jaskolka
11. jan 2022

1.vzdy môžeš pri sexe otehotniet. 100 %ochrana je len celibát
2.je úplne jedno, či bol sex 4 minúty, alebo 4 hodiny, ak partner vylúči spermie aj z "kvapky lásky"môžeš otehotniet
3.ak si 4 dní po styku, neexistuje, aby si mala už príznaky
4.preco sexujete bez ochrany, keď potom si v strese?Jedine počkať, či bude meškať menzes a potom test. Nič iné sa momentálne robiť nedá, už nič nezmeníš

frantisekhav
autor
11. jan 2022

@haley7897 takze priznaky tehotenstva to nebudu isto ? lebo aj minuly krat mala priznaky stale stale ako teraz a tehotna nebola či to je iba nejake postrašenie alebo ja neviem

frantisekhav
autor
11. jan 2022

@jaskolka tak to potom nebudu rpiznaky tehotenstva asi však? v sobotu v noci to bolo

katka5161
11. jan 2022

@frantisekhav ano mozes byt tehotna z kvapiek lasky, podla toho ci si v plodnom obdobi

amelie2017
11. jan 2022

4 dni po sexe by si urcite nemala tieto "priznaky" z tehotenstva. Trosku sa doucit biologiu. Ale ano, moze sa stat, ze budes tehotna. Aj z predejakulacneho sekretu mozes otehotniet.

qwer2019
11. jan 2022

@jaskolka ak si panna Mária ani celibát nie je istota. (To len tak pre srandu. Nechcem nikoho uraziť. )
....autorka, samozrejme môžeš byť tehotná. Každý nechránený sex je možné počatie. 🙂 ale ešte je skoro na test. Počkaj pár dní. Poprípade ak by ti MS meškali, si sprav test.

frantisekhav
autor
11. jan 2022

@katka5161 pohlavky stik sme mali 8 dni po kramach tak ja neviem ako je to s plodnymi dňami

katka5161
11. jan 2022

@frantisekhav nesexuj potom ked nevies

frantisekhav
autor
11. jan 2022

@katka5161 tak vy mi poradte rposim ako to je s plodnymi dňami budem aspon veďiet kedy su a že ako to je či sa da otehotniet aj ked su neplodne

cyberk
11. jan 2022

@jaskolka hh toto by sa malo automaticky posielat na vsetky tieto prispevky od zien resp. dievcat pytajucich sa, ci mohli otehotniet... :D 👏

frantisekhav
autor
11. jan 2022

@haley7897 takže davate tomu väčšiu častu že budem tehotna ako nebudem?🥺čo si myslite

haley7897
11. jan 2022

@frantisekhav nemusíš byť ale šanca samozrejme stále je. Nedá sa jednoznačne odpovedať

katka5161
11. jan 2022

@frantisekhav prečítaj si moja na internete , je kopec článkov o tom☺️ Drzim prsty

jaskolka
11. jan 2022

@frantisekhav skôr by som povedala ze teraz ide o ovulaciu. Svoj cyklus musíš poznať ty, to, že všeobecne sa hovorí, že 12-13 deň je ovulacia, na teba vôbec nemusí platiť. Sú ženy, čo ovuluju aj počas menštruácie.
A otehotnieť mimo plodných dní (teda ovulácie) nie je možné. Keď nenastane ovulácia, nie je čo oplodnit.teda keď možno niekde čítaš, že nejaká žena otehotnie "mimo plodných dní" je to v zmysle, že ona si myslela, že nema plodné dni, ale logicky ich mala, keďže otehotnela. (teda nastala u nej ovulácia v iný deň cyklu, ale bez ovulácie sa nedá otehotnieť.)

frantisekhav
autor
11. jan 2022

@jaskolka no ale tak pohlavny stik sme mali v deň mojej ovulacie aspoň aplikacia ten kalendar to tak ukazuje a to je 8dni po kramoch takže to mala plodne dni potom?

jaskolka
11. jan 2022

@frantisekhav aplikácia je jedna z najmenej spoľahlivých ukazovateľov. Veď ona nepozná tvoje telo, stačí, aby si mala nejaké nachladnutie a už sa môže to posunúť, zmeniť. A ako to sa "dozvie" aplikácia?
Je to len orientačné,môže to byť a nemusí. Ani žena, čo ma dlhodobo pravidelný cyklus, nemusí mať vždy presne ovulaciu.

frantisekhav
autor
11. jan 2022

@jaskolka a ak to je pravda a fakt to bolo deň ked som mala ovulaciu ? no lebo tu aplikaciu pouzivam už niekoľko rokov a vždy mi dobre uzkaže keby mam mať kramy no ked mi pridu a ked nie to sa mi stane hocikedy že mi meškaju aj 10dni

jaskolka
11. jan 2022

@frantisekhav aj keby došli ku oplodneniu, 4 dní po styku ešte ani vajíčko nie je v maternici, takže neexistuje, aby si už mala tehotenske príznaky.
Teraz jedne počkaj, či príde menzes a ak nie tak si kúp tehotensky test a budeš vedieť, na čom.si.
Zároveň keď píšeš ze ti často zvyknú meškať tak asi aplikácia ťažko ukazuje ti presne, kedy ich dostaneš (keď ich nedostaneš) a zrejme vôbec nemáš pravidelný cyklus, alebo jednoducho ho máš stále prirodzene dlhší a vôbec nemeskaju, len skrátka ide o dlhý cyklus stále.

akbara77
11. jan 2022

@frantisekhav a aké chceš komenty? Druhýkrát skus s vaginou použiť rozum

frantisekhav
autor
11. jan 2022

@jaskolka tehotensky ten mam nachystany pepino je to dobry? odporuča sa? a kedy sa ma robit po 14 dnoch?

frantisekhav
autor
11. jan 2022

@jaskolka no ukazuje mi dobre ako kedy ale tak strach tam bude

jaskolka
11. jan 2022

@frantisekhav cca tak, mal by už ukázať
Pepino sú spoľahlivé, aspoň u mňa ukázali vždy správne.(3x tehotenstvo)

frantisekhav
autor
11. jan 2022

@jaskolka 3 x tehotensko ale chcene alebo s kvapky lasky

jaskolka
11. jan 2022

@frantisekhav chcene a plánované

ailiba
11. jan 2022

@frantisekhav sú to nervy... Tehu príznaky 4 dní po sexe je veľmi nereálne.

frantisekhav
autor
11. jan 2022

@ailiba ďakujem za podporu aspoň niečo

frantisekhav
autor
11. jan 2022

@jaskolka lebo mali sme už raz nechraneni sex a tiež som mala priznaky stale som mala bolesti vracala atd atd a ked sme robili ten negativny

ailiba
11. jan 2022

@frantisekhav netráp sa, pravdaže tehotná byť môžeš, ale ešte by si to 4.den po sexe určite necítila. Embryjko sa uhniezduje 5.-7.den po ovulke a par dni trvá, kým začne vylučovať tehotenský hormón. Keď sme sa my snažili o babo, tak som mala skoro stále príznaky, aj ms mi meskala a nebola som tehu. Skus si urobiť test na 10.den od ovulky, to už by ti malo ukázať, pripadne v deň meškajúcej ms. Ale v prvom rade sa u pokoj, lebo príznaky tehu z toho stresu určite budú.

alina765
11. jan 2022

@frantisekhav Kolko mas rokov????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre