Mohla by som byť tehotná?

tbd
4. jan 2015

Ahojte, nie som si ista ci som tehotna. Asi si pockam a urobim si radsej test. Ale chcem len vediet ci s tym mate niektora skusenost, ci sa to niektorej z vas mamiciek uz stalo. S priatelom sme sa milovali a niekolkokrat to jednoducho do mna dal. Na druhy den som mala dostat mrchu. Aj prisla hned tri hodiny po sexe. Myslite si, ze aj napriek tomu by som mohla byt tehotna?

muchacc
4. jan 2015

@tbd určite áno

stary_ujco
4. jan 2015

Mala si techtle mechtle = mozes byt tehotna. Viac sa ti neda poradit.

sibalka21
4. jan 2015

Ja si myslim ze skor nie

evittam
4. jan 2015

@tbd Ja si tiež myslím, že deň pred menštruáciou si ťažko mala "plodné dni", ale všetko je možné. Počkaj a sprav si test.

wejti
4. jan 2015

Myslím, že možné je všetko. Aj keď málo pravdepodobné, ale každá žena má plodné dni inokedy.

draik
4. jan 2015

Ešte stále sú prázdniny....vešteckú guľu nechávam odpočívať.

vevericka13
4. jan 2015

je tam velmi mala pravdepodobnost

851tinka851
4. jan 2015

a da sa oplodnit aj tesne po mensturacii ? 😲

saska697
8. jan 2015

Ahojte neviem kam napisat a spytat. Sa co sa stalo kamaratovy. Tada co mu vyviedla frajerka. Len aby sa snou nahodou nerozisiel. Vraj mali oralny styk. Pardon za strucny opis no nevie ci sa ma bat teraz. Ona si nechala po jeho vrchole v ustach jeho ,, geneticky,, material a potom ho dala do injekcnej striekacky a zhruba po 10-15minutach ked isiel prec vraj si to strekla do seba, lebo mala vraj ten plodny hlien.Chce ostat tehotnou, ze nahodne aby to bolo ze davali si pozor a stalo sa. No len to nevedela, ze tuto jej konverzaciu obavy v notebooku 😝 . Kamarat nevie co teraz ci sa mohlo stat ze sa jej to podarilo alebo nie... co myslite? ?? Viem vyznie to divne ale stalo sa a on teraz je na ihlach. Nechcel.este dieta kym pracuje mimo SR
Dakujem za pomoc

stanislavao
8. jan 2015

urcite skor nie, ako ano. zalezi od toho, kedy ste mali ovulaciu.

stanislavao
8. jan 2015

@saska697 a vy ste inak celkom normalna?

tinushka13
8. jan 2015

@saska697 osobne si myslím že nie.. 😉

saska697
8. jan 2015

@stanislavao stalo sa to kamaratovy nie mne

saska697
8. jan 2015

Takze mu mozem kludne povedat, ze sa nemusi bat? ;)

stanislavao
8. jan 2015

@saska697 ja viem. citala som. ale on podla vsetkeho normalny neni urcite a vy mate dieta a to ste mu nevedeli povedat, ze je to somarina? 15 minut si nechala v ustach spesmat a potom si ho striekackou dala do vaginy? dobry vtip.

saska697
8. jan 2015

Tak vybalil to na mna;) najprv som sa smiala. Ale bal sa. Ja som mu hovorila ze je to blbost. Ale chcel vediet aj iny nazor. Ci sa to niekomu nestalo alebo podobne....
Takze ma to potvrdene aj od inej osoby;) dakujem idem mu volat;)

viki186
10. jan 2015

baby prosim vas poradte mi,, s manzelom sa snazime o dieta 5 mesiacov,, vcera som si spravila tehotensky test, kedze ma picha v podbrusku a mierne aj v krizoch a tehotensky test mi vysiel ze druha ciarka bola slabucka ale boli tam dve,, dnes som si robila znovu, ale vysiel negativne,, co si o tom myslite?? podla mna mam aj vacsie prsia a mam dost divne nalady,,ale MS mi ma prist 22.1
dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre