Mohla by som byť podľa vás tehotná?

kyra51
22. jan 2018

Kočky potrebujem poradiť - začiatkom januára sme mali s manželom pred ovuláciou 2xnechránený styk s prerušovaným milovaným. Menšturáciu mávam pravidelne každých 26-28 dní - Menzes som mala dostať 18. Avšak už tri dni mám špinenie a bolí ma v podbrušku. Pri meraní bazálnej teploty ukazuje 37,2. Myslíte si, že by som mohla byť tehotná? Kedy si mám urobiť tehu test? Prípadne poradte mi nejakú značku testu. Pri prvom tehotenstve pred 11 rokmi som špinenie nemala. Ďakujem.

katjas8
22. jan 2018

Testy asi lepsie poradia v lekarni, ale myslim ze po tolkych dňlekasa uz zobrazuje celkom hodnoverny vysledok.

johanna_b
23. jan 2018

mne vysoku bazalnu ukazuje az kym nepride ms...

wikiwiki
23. jan 2018

Skús si spraviť tehotenský test, ten lepšie napovie, či si tehotná alebo nie..

fatima99
23. jan 2018

uz ti meska ms takze kludne mozes robit test 🙂 daj vediet ako si dopadla. znacka je asi uplne jedno

sheila2004
23. jan 2018

Aj ja by som skúsila hocijaký test, už by mal pekne ukázať, ako si na tom 😍👏

kyra51
autor
23. jan 2018

Ďakujem Vám kočky - skúsim dnes, prípadne zajtra urobiť test a určite sa ozvem. Bábatko by bolo veľkým prekvapením. Doma máme už 10 ročnú dcéru. Keď som bola s ňou tehotná test som si robila až neskoršie cc 10-12 dní. Pri pracovných povinnostiach som úplne pozabudla na menzes, no nemala som žiadne krvácanie.

prabinka
23. jan 2018

no aj keby sa zadarilo, tak by ste to nejak zvládli, nie?

kyra51
autor
23. jan 2018

@prabinka myslím, že áno. Určite by sme sa tešili - aj keď by to bolo prekvapenie.

kyra51
autor
24. jan 2018

Baby test je negatívny - musím navštíviť lekára.

kyra51
autor
3. nov 2018

@prabinka zadarilo sa už začiatkom marca. Hneď na prvý šup. Dnes už mám 36+0 a čakáme chlapčeka 😃

kyra51
autor
3. nov 2018

@fatima99 zadarilo sa zachvilku rodim - termín mám 2.12. držte mi palce. Bude to chlapček.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre