Meškanie menzesu a negatívny test

leomamicikova
7. feb 2021

Ahojte mali ste taku skusenost, ze...
Pokusame sa o bábätko
Podstúpili sme aj inseminaciu - neúspešne
Teraz mi meska MS 11 DNI
Test negativny
Bola som u doktora, na sone videl nieco 1.4mm
Najprv ze som tehotna, potom, ze si neni isty ze sa radsej zoberie krv
Zobrala sa krv ale ani z krvi to nieje uplne jasne, mam prist opat na krv v pondelok
Cez vikend som si robila dalsie testy, stale negativne, je moznost ze tehotna som???
Tie hodnoty z krvi na hcg boli podla slov lekara plus minus
Mala ste niektora podobnu skúsenosť?

mikasz
7. feb 2021

@leomamicikova ideal fakt pockat na krv, uvidi dynamiku, ci hcg rastie ako ma. Ked ti ms meska 11dni, test by ti uz ukazal,ze si tehu, ale zase mohla si mat posunutu ovu. Takze naozaj len cakat, drzim palce

leomamicikova
autor
7. feb 2021

@mikasz som z toho na nervy nikdy som nezazila takto '' dlhy'' vikend
Clovek ani nevie na com je
Myslela som ze krv to ukáže na 100%

jaskolka
7. feb 2021

Krv ukáže spoľahlivo, v prípade, že hcg stúpa normálne. Ak stúpa pomaly, alebo nie tak, ako má, tak tiež je to ukazovateľ niečoho. Najlepšie je v pripade neistoty urobiť viac odberovako to stúpa, či nestupa. Mohla si mat aj ovulaciu neskôr. Môže to byť aj niečo iné, nebudem ta ale zbytočne dopredu strašiť. Teraz nič neovplyvnis, tak sa snaž dat do kľudu, nečítaj kadečo na internete, lebo len sa vystresujes, a počkaj na ďalší odber.

mikasz
7. feb 2021

@leomamicikova tak vacsinou ukaze, no hcg ma siroke rozpatie ref.hodnot, takze niekedy to nemusi byt jednoznacne, preto je treba sledovat ci stupa.

leomamicikova
autor
7. feb 2021

Dam vam zajtra vediet sama som zvedava

summersunny94
7. feb 2021

@leomamicikova ahoj mne test ukázal 2 čiarky až keď som bola už skoro 1,5 mesiaca tehotná. Takže čo sa týka toho testu môže ti ukazovať že je negatívny. Aj mne stále ukazoval čistú jednu čiarku a po tom čase ako som písala zrazu 2. Neverila som vlastným očiam keď som zbadala 2 čiarky. Tak som si hneď spravila ďalší a ďalší, nakoniec som spravila digitálny, ktorý mi to už potvrdil úplne. Každopádne držím palce nech Ti to dobre dopadne! 😊

anonymne
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mikasz
7. feb 2021

@anonymne no vidim.tam len jednu ciarku, takze bud negativny alebo neplatny 🤔 tazko povedat, ci ma byt ta kontrolna az tak blizko zelenej ako na obrazku, alebo tam kde ju mas ty

anonymne
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anonymne
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre