Meškanie menzesu

dea663
7. aug 2021

Ahojte babulky .... kedže mam cyklus asi taky že cirkus humberto je nič 🤣 idem si k vam pre radu :D ano zase mi to meška zatial iba 6dni posledna ms bola 4.7 teda 1.8 som cakala navštevu aj bokesti boli všetko ako ked ma prist a nič ani len náznak .... pardni pred tym niekedy v pred koncom jula som si na nohavičkach našla taky naružovely vytok. Robila som si 2testiky jeden 3den meškania a ten snehobiely a druhy dnes rano bol tiez rovanky ale po hodine som sla ze ho idem vyhodit kukla som a presne tam kde ma byt druha ciarka je neviem či kanalik po zaschnuti . No posudte sami . P.S. mala som aj stresove obdobie ale tak istota lebo aj ta moznost tam je ;) Ďakujem za rady a typi ako ju privolat aj cervene vinko som skusala a nic :D

kkovacovak
7. aug 2021

@dea663 no to je ťažko povedať keďže máš rozhádzaný cyklus. Mne vyšiel pozitívny test až 40DC. Môžeš aj nemusíš byť tehotná takže ti nezostáva nič iné len čakať. Meškať ti môže z mnohých príčin. Na tom teste ja ale nič nevidím. Skús testovať o pár dní a uvidíš

dea663
autor
7. aug 2021

@kkovacovak ďakujem za odpoveď . Ono ja som aj chudučka ale tak , bábätku by sme sa samozrejme nebránili tak počkam este a uvidime 🙂

dea663
autor
7. aug 2021

@kkovacovak nasla som ovulacni testik ten ukazuje toto cize sa mi posunul ciklus ?

nevenka
7. aug 2021

@dea663 podla ovu testu nezistis nic. Pozitivny nie je. Taketo testy byvaju cely cyklus, pozitivne su pred ovulaciou. Keby si si merala bazalnu teplotu, vedela by si, kedy bola cca ovulacia a aku mavas dlhu lutealnu fazu a podla toho by si vedela zhruba urcit, ci by si mohla byt tehotna. Ja som takto pri tretom dietati zistila, ze ovulacia sa mi posunula v ten mesiac zo zvycajneho 22. Dna cyklu na 14-ty, sex bol v akoze bezpecnom dni pre mna, 12 DC a od tohto dna som uz len pocitala dni a na 13-ty den, teda 25 DC som mala pozitivny tehu test. Ak sa posunula ovulacia smerom na neskor, mozes a nemusis byt tehotna. Test este nemusi ukazat pozitivitu. Pri dlhych cykloch, pri prvom dietati, som mala pozitivny test na 35 DC, meskalo mi 1 den a test som si robila iba kvoli liekom, ci ich mozem. Nestresovala som sa, lebo vzdy som mala od 35-39 dni...A bolo to tam. Takze skusit este o par dni test.

kkovacovak
7. aug 2021

@dea663 tak ako píše @nevenka toto ani nie je pozitívny ovulačný ale klasický výsledok, ktorý ti môže ukazovať vždy. Zbytočne budeš teraz testovať aj klasickým. Počkaj ešte pár dní a skús opäť.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre