Meškanie menzesu 6 dní

23. feb 2022

Ahojte, mešká mi dnes 6ty deň menštruácia. V prvom rade chcem podotknúť že som objednaná už ku gynekologovi ale až 4.3. aby sme predišli zbytočnému urážaniu. Ešte mi nikdy nemeškala , vždy mám na deň presne. Robila som si aj test v pondelok, čiže na 4ty deň meškania, no ukázal negatívny. Pobolieva ma ľavá strana vaječníkov ako keby. Myslíte, že môže ísť o tehotenstvo ?

maruski99
23. feb 2022

tak mozno je ok si asi aj spomenut, ci si nebola v poslednej dobe viac v strese, alebo ci si radikalne nezmenila jedalnicek, pripadne nebola si chora? toto vsetko moze mat za nasledok to ze ti to meska, a ked je test negativny 🙂

autor
23. feb 2022

je pravda, že som mala aj toho viac v práci aj doma som riešila nejaké veci . Len ešte sa mi to nestalo , nerobila som si test príliš skoro ?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anjelicek26
23. feb 2022

Mne cysta sposobila aj dvojtyzdnove meskanie. To by aj tu bolest vajecnika vysvetlovalo, lebo je velka a tazka uz...

pondelok01
23. feb 2022

Kazda zena ma obcas anovulacny cyklus, alebo meskanie, aj ked “nikdy” nemeska

autor
23. feb 2022

A myslíte že test by mi už ukázal ?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
23. feb 2022

@bambulienka25 dakujem baby , prepáčte, že sa pýtam ako pubertiačka . len momentálne si prechádzal všeličím

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre