Meškanie menzesu 3 dni

domci12
12. dec 2021

Ahojte…
Chcela by som sa spýtať 10.12 som mala dostať menzes mešká mi 3 dni.. menzes mávam nepravidelný.. ale teras ked som mala dostať tak už od 10.12 mám bolesti v brušku jak keby som mala dostať menzes ale stale nič.. Vedeli by ste mi poradiť ? Ďakujem 😌

agacela
12. dec 2021

@domci12 s čím ?

petamich
13. dec 2021

no tiez uplne neviem aku radu ocakavas - sprav si tehotensky test a uvidis, bude pozitivny menstruacia uz nepride, bude negativny zrejme meska z ineho dovodu 🤷‍♀️

domci12
autor
13. dec 2021

@petamich ani nie že poradiť mi … ale či to je v poriadku lebo ja ked mavam menštruaciu nepravidelnu tak sa mi este nikdy nestalo ze mi meskala 4 dni a uz odvtedy jak som mala dostat toho 10teho tak mam bolesti jak keby mam dostat a dnes to ani nehovorim jake som mala bolesti no skusim ten tehotensky ale asi pockam este 2 dni a potom testnem ..mam len taký slabý bieli výtok

petamich
13. dec 2021

@domci12 meskat moze z roznych dovodov 🙂 kludne pockaj este par dni a potom testuj ale mohol by uz aj teraz spolahlivo ukazat vysledok

7eliska7
13. dec 2021

@domci12 aj ja to mávam, je to normálne si myslím. Ale pre pokoj v duši si sprav test.

nighttide
15. dec 2021

@domci12 ako si dopadla ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre