Meškanie menzesu 19 dní a negatívne testy

christinka1
25. máj 2020

Ahojte... Píšem sem prvý krát tak ani neviem ako začať... Chcela by som vedieť vaše skúsenosti... Nemávam pravidelný cyklus,iba teraz posledné 3 mesiace som mala a zase si robí čo chce... Robila som si už aj testy a všetky sú negatívne... Dnes mi mešká už 19 dní, čo si myslím že by mi už test určite ukázal, či??? Aké máte s tým skúsenosti ???🙏🙏 Vo štvrtok som objednaná ku gynekológovi, bojím wa aby to nebolo niečo horšie keď nebudem tehu

martinka13
25. máj 2020

Keby si bola tehotná, test by Ti to už ukázal na 100%. Mne tiež v poslednej dobe chodi menzes ako chce. Mám cyklus 27-40 dni.....

s_a
25. máj 2020

Tehotná asi nie si, ale nič vážne to nemusí byť 😊 to sa občas stane, ze ti nepraskne folikula tuším, pichne ti vyvolavacku a všetko bude v pohode

christinka1
autor
25. máj 2020

@martinka13 no ja som ho predtým tiež tak mavala... Teraz som ho už mala normálny konečne a zas 🤦🤦🤦

christinka1
autor
25. máj 2020

@s_a dúfam že to tak bude , že je všetko v poriadku a dá mi len vyvolavačku😊

jaruska_12
26. máj 2020

Ja som teraz 43 DC. Test negatívny ms nepravidelná od 30-40dni. Neviem už snažíme sa od januára a nič som po potrate vtedy do vyšlo behom jedného mesiaca. Je ešte šanca ze môžem byť tehotna ci pri takomto DC by test už zachytil hcg

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre