Meškanie menštruácie po Duphastone a možné tehotenstvo

romanka923
2. jan 2013

ahojte.Som tu nová neviem este ako to tu funguje vsetko ale mám na vás otázku 🙂 už si neviem rady,beriem duphaston na upravenie menštruácie lebo mi meškávala, odvtedy ako som ho nasadila som mala menštruáciu za posledné dva mesiace pravidelne po 28 dňoch,teraz tretí mesiac mi po dobratí poslednej tabletky meška už týžden....2dni dozadu som si robila mamatest a bol neg..:( dá sa na ňho spoľahnúť? pohlavný styk mám pravidelne,praktizujeme s priateľom prerušovanú súlož.....mohla by som aj tak otehotnieť?antikoncepciu neberiem ani som nikdy nebrala...

zmrzlinkams
2. jan 2013

mohla duphaston sa berie na upravu menštruácie ale aj na udržanie plodu na začiatku tehu - pri duphasotne ti vlastne chodi menses pravidelne tak by si mala mať aj ovulku pravidelne takže sa može stať že može počas brania duphastonu otehotnieť neni to antikoncepcia takže ano - neviem či som nejako poradila ale skus si urobiť testik alebo zajdi za dr. nech ti zoberie krv a budeš istejšia - aj počas prerušovaneho milovania možeš otehotnieť 🙂

romanka923
autor
2. jan 2013

dakujem za odpoved 🙂 tehotná by som strašne chcela byť,len ma zamrzel trochu ten neg test ☹

mirka1308
2. jan 2013

ja som brala dufaston keď som potratila .Dr.mi ho predpísala na úpravu cyklu a keď som ostala tehu, tak som ho brala skoro do 3mesiaca na udržanie plodu 🙂 a tehu môžeš byť, skús si neskôr urobiť test 😉

popelka5000
2. jan 2013

Ahoj ja som dobrala dufik 24. 12 , a menzes nikde .... akurat hormony ako na koliske 😒 😖 Beriem ho prvykrat na upravu menzesu...tehotna nemylsim ze by som bola 😖 😖 😉

iivkaa1
2. jan 2013

ahoj aj ja som brala duphaston po potrate a na upravu cyklu a tiez som ostala tehotna....a brala som ho do 13tt...takze mozes byt tehu...a test nemusel ukazat spravne...pockala by som este aspon tyzden a skusila znovu test 🙂 drzim palce🙂

romanka923
autor
2. jan 2013

popelka a meškaju ti doteraz???
iivkaa1 dakujem..no počkám ..nemáš skúsenosť s niektorými testami,že ktorý je naj...? 🙂

iivkaa1
2. jan 2013

@romanka923 ahoj no ja som kupovala klasicky v lekarni aky mali....pri tomto tehu som si kupila RapiClear - mas tam dva testy...a u mna bol spolahlivy 🙂 tak skus

romanka923
autor
3. jan 2013

ahojte...neviem čo ma to napadlo dnes pozrieť na ten včerajši test a je tam čiarka ,taký duch....myslíte že je to spolahlivé? je to po limite tak neviem no....ale mrcha stále nikde 🙂 zajtra ráno robim další :D

nikola81
5. jan 2013

Ja som naposledy dostala mrchu az na 14 den od dobratia....Vsetko je mozne

mirka2305
3. feb 2015

Ahojte baby ja som tiez brala duphaston na upravu a popritom sa sa snazime o babo a mrcha zatial nikde mala som dostat 31.1. Mohol by sa stat zazrak 🙂 boli by sme stastny

shiminka
13. máj 2017

Ahojte babenky.Uz to tu bolo asi milion krat. Uzivam pravidelne Duphaston uz pol roka. Po dobrati mi prisla MS stale do troch dni respektive na ten treti. Dnes je uz siesty den a MS stale neprisla.😦 Tehotensky test som si robila vcera,zial bol negativny.Mate niekto podobnu skusenost? Vdaka😊

soni_cka
22. jún 2017

@shiminka ja mám teraz to isté, beriem Duphaston, 4 dni mešká, cítim sa "divne" ale test bol ráno neg. , ani len ten duch tam nebol, a to som ho kontrolovala aj počas dňa (viem že je to po limite), môžeš mi napísať ako si nakoniec dopadla? 🙂

soni_cka
22. jún 2017

@romanka923 ja mám to isté, ako si ty dopadla?

shiminka
22. jún 2017

@soni_cka ahoj...tak testy boli negativne a menstruacia mi dosla asi po 20. dnoch. Duphaston som brala dalsi mesiac znova a menstruacia dosla ako mala. Tak neviem co sa v ten mesiac stalo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre