Meškanie menštruácie, bolesti brucha a krížov

lily183
10. mar 2015

Ahojte dievcata, potrebovala by som od vas pomoc, nazory...s priatelom sme mali nechraneny pohlavny styk v case mojich plodnych dni. Tri dni nato som mala hnedy vytok, ktorý trval jeden den, potom uz iba ruzove spinenie, ktore trvalo asi tri dni. Po skonceni spinenia ma pobolievalo podbrusko, najma rano. Teraz sa na bolesti zobudim a zacali ma boliet aj krize, Menstruacia mi meska styri dni, ale tehotenske testy vychadzaju negativne...co to moze byt? Nemate s tým skusenosti? Vopred vam dakujem

bajana
11. mar 2015

Koľko dní si po ovulácii? Testuješ z ranného moču? Koľko testov si si urobila? Ake značky? Kedy naposledy? Veľa otázok, nemusis odpovede napísať sem, ale mne to najviac pripomína tehotenstvo 😉

lily183
autor
11. mar 2015

@bajana 25 dni po ovulacii, dva testy, ale boli robene skor z poobedneho mocu, mamatest ten som citala, ze je dobry...myslis, ze aj napriek bolesti krizov a nenaliatych prs by mohlo ist o tehotenstvo?

katka14
11. mar 2015

ahojte baby, mam podobný problem ako lily183. som 31 DC, miesto menzesu mam slabe špinenie, boli ma stale brucho, chodim na wc ale prsia naliate nemam ani ma nebolia. a ked som si spravila rano 3 testy - kazde rano 1, vzdy su negativne. no ten dnesny - po dlhsej dobe mal akoby ducha. ale mozno si to len namyslam. a teraz čo???

bonaqa2013
11. mar 2015

Ja neviem, ale ja som mala podobné príznaky pri 1 a 3 tehu.

lily183
autor
11. mar 2015

@bonaqa2013 a mala si aj bolesti krizov? Dnes som si rano robila test a nic...

elenita
11. mar 2015

Ahojte baby, @lily183 a @katka14, ja som mala takmer navlas rovnaké symptómy...testy mi vychádzali negatívne veeeeľmi dlho....hádam až šiesty v poradí, keď mi to meškalo nejakých 10 dní minimálne, bol pozitívny. A to som čakala dvojičky 🙂 . Ale od začiatku som bola úplne presvedčená, že to vyšlo.
Takže podľa mňa je veľmi pravdepodobné, že ste v tom 😉
Držím palce.

bonaqa2013
11. mar 2015

@lily183 nie, ale mám 4 deti a nie každé tehu je presne také isté ako to predchadzajúce. Testy som si nerobila, ja som išla k lekárke, ale až okolo 10 tt.

katka14
11. mar 2015

@elenita jeej, dakujem za povzbudenie. ja som sa tak tešila, a testy furt negativne. pri prvom tehotenstve som mala hned 1 den po meškani 2 čiarky jak bejk a teraz toto. ani tie prsa ma nebolia. a tak by som to uz chcela povedat drahemu, ale bez relevantného dôkazu nechcem. nech ho nenamotám a potom nič.
joooj, bodaj by to už vyšlo !!!

katka14
11. mar 2015

@bonaqa2013 juuj, ked ja tolko nevydrzim. bojim sa kazdy den že príde mrcha

bajana
11. mar 2015

@lily183 ja som zase pocula o dost velkej nespolahlivosti mamatestov...skus test Dr.Max a z ranneho mocu, hoci 25DPO je uz dost na negativny test...bolesti krizov mozu zodpovedat tehotenstvu,

ellabella22
11. mar 2015

a preco nejdes k doktorovi?

prasiatko30
11. mar 2015

@ellabella22 a na co? vsak je tu MK - tu ta zdiagnostikuju, nadstavia liecbu a este ti aj kontrolu po tyzdni spravia 😀 😀 😀 😀

elenita
11. mar 2015

Podľa mňa je predčasné ísť k lekárovi. Ja by som počkala ešte min. týždeň, potom testla, a ak bude testík pozitívny, šla k lekárovi, ak bude negatívny a menzes stále nikde, tiež k dr 😉

lucia94
12. mar 2015

Ahoj! Mam malu otazku . Uz mi 3dni meska menstruacia, tak to dlho mi nemeskala. Vecinov iba 1-2 dni. ☹

tinaora
11. feb 2019

Ahojte mne mešká tyzden menzes ,nikdy mi nemešká,prsia mam jak balón ,kríže ma bolia neskutočne a hlava ani nehovorím .test som si robila len raz a bol negatívny😔.

1905iva
14. júl 2019

Zeny mozte mi poradit ,v case mojich plodnich di som mala styk ktory ma bolel podbrusko aj krize a ze dost bolel ,tak teda sme to prerusili ,alw dva dni predtym a aj den potom sme mali sex naplno ,moja otazka znie ...meskaju mi dni ale bolest podbruska a krizou mam a miestami dost silne a po chvili sa to zmierni ale ms zatial nikde ,mate s tim niektora skusenost? Dakujem vopred za odpovede

kittyna5
24. okt 2019

Ahojte, neviem či je táto diskusia ešte aktívna, no chcem sa spýtať Vás skúsenejších, kedy by bolo naj spraviť si test? Dnes mám dostať MS, no zatiaľ nič. Brucho ma začalo bolieť od pondelka ako keď mám dostať, ale je to iba také, že pár krát za deň to zabolí, kŕče a potom nič. Iné zmeny na sebe nevidím, iba že zjem viac ako inokedy 😄 snažíme sa niekoľko mesiacov, ale nechcem si zbytočne robiť test, aby som nebola sklamaná. Mám ešte počkať, alebo ak dnes nedostanem vyskúšať ráno test? Nie je to skoro?

natalkinmarek
8. nov 2019

Ahojte baby neviem či mi bude vedieť niekto pomôcť ale tiež sme sa snažili o babo rok a pol nič tak sme to nechali tak že keď sa zadarí zadarí sa . Ale meškal mi menzes 10dni nič má nebolelo ani prsia ani nič len kríze v prvý deň sko som ich dostala má bolelo brucho a potom už nič slabá menstruacia na 4den som už mala čistenie a dneska má začali bolieť kríze aj brucho a mám silne krvácanie myslite že to je normálne ? Inak mávam menzes 3-4dni dakujem

tricia99
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ingrid1304
27. dec 2020

Dobrý večer prajem potrebujem od vas radu .. z manželom sme spolu 4 roky snažíme sa o dieťatko ale nedarí sa posledne 4 mesiace my mešká menstracia robila som 2x test no bol negatívny niekedy mam bolesti v pod brúsku... stalo sa to us niekomu z vás?

crazy98
1. feb 2021

Ahojte dievcata chem sa opytat, som uz cela zmetena mala som dva dni ruzovy vytok ale to je zvlastne lebo menstruaciu mam len o 14 dni mat, bolia ma krize a bolia ma aj prsia, sem tam pocitujem tlaky v prusku, mam aj zavrate ale z toho si nic nerobim lebo aj bez toho mavam nizky tlak vseobecne. Teraz neviem ci som alebo nie som tehotna robit si test je irelevantne podla mna este teraz. Viete mi poradit stalo sa to uz niekomu ze mal ruzovy vytok a tieto symptomy, ale do menstruacie je 14 dni a pred tym som mala normalne menstruaciu. Teda som pe mensttuacii len 7 dni

peta406
24. nov 2021

@crazy98 mám podobné príznaky ako vy len mne mala prísť menštruácia včera.Bola ste tehotná pri vašich príznakoch?Už 3dni mám hnedé špinenie a silné bolesti krížov, nafukovanie brucha. Aj prsia mám napnuté. Môže to byť tehotenstvo?Pri 1vom som nemala žiadne príznaky.

zaneta90
14. jan 2024

Ahojte baby chcem sa opýtať mešká mi to dva týždne bolia prsia veľmi a kríže tak sa chcem opýtať čo to znamená či môžem byť tehotná

natalkinmarek
14. jan 2024

@zaneta90 mne to tiež takto meškalo a následne prišiel menzes ale skús aj teh. Test 🙂

alenakanalosova
10. apr 2024

Ahojte chcem sa spýtaťKeť som bola slobodná meškál mi často menštruačný cyklus ale po tabletkách zase mi nabehol ale od kedy som po sekcii už 5 rokov tak zase som maťom zase ale už posledný polrok mic chodím k lekarovi ale dawa má len na krv alebo len vyteri žiadne tablety na vyvolávanie mendzesu stále vraví aby som len schudla ale aj hrubšie ženy sú ako ja ale menštruačný cyklus majú normálne chcem sa poradiť ako na to ďakujem

monicatko20
10. apr 2024

@zaneta90
@natalkinmarek
@alenakanalosova ženy píšete do 3 roky starej diskusie 😆

alenakanalosova
10. apr 2024

Ale ja som už zúfalá zajtra idem gu gynekológovi som zvedawa comi povie zas to isté musím schudnúť môžem si vipitat vyvolawacku na menštruáciu

natalkinmarek
12. apr 2024

@monicatko20 ja som pisala v roku 2019 nejaka pani sa má niečo opýtala tak som odpovedala jw s tým problém?

monicatko20
12. apr 2024

@natalkinmarek ale čo by, ja len, že nemá podľa mňa zmysel pýtať rady v starom príspevku..máloktorá si všíma dátum založenia a potom márne čaká odpoveď 😊 tak som len upozornila..nie v zlom..

natalkinmarek
14. apr 2024

@monicatko20 podľa mna to je jedno kde to napíšem, ak odpisu odpisu keď nie skusi v inej skupine ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre