Meškanie menštruácie a negatívny test

kf23
13. mar 2024

Ahojte. Chcem sa s Vami podeliť o moju skúsenosť a zároveň aj šok.
Mrcha mi mešká dnes uz 11 dní.
Testy spravené zatiaľ len 2 no bohužiaľ negatívne. Asi je skoro ešte na testovanie.
No cysty žiadne nemám, gynekologické problémy taktiež nie.
Na gynekológiu som objednaná až o 2 týždne.
Stretli ste sa už s takýmto niečím prosím? Ďakujem za odpovede. 🙂

dominikag1507
13. mar 2024

@kf23 mne tak meskali a bolo to po chorobe...nebola si nahodou v poslednej dobe chora? Ak by islo o tehu uz by to testy museli ukazovat podla mna ...

majamat
13. mar 2024

ak ti meska 11 dni, nei je skoro an testy. ak su negativne, asi tehu nebudes, teda ak sis iich robila teraz, napr dnes,c i vcera.
ak si si robila testy uz skor, napr pred niekolkymi dnami, tak malinka sanca je.

no skor to bude nejaka hormonalna odchylka. hormonalne odchylky u zien. ktore maju pravidelny ms cyklus su uplne bezne. mozu byt sposobene hocicim, hoci aj niecim bezvyznamnym.

kf23
autor
13. mar 2024

@dominikag1507 nie nebola som ani chorá nič. Preto mi je to divné. Lekár povedal keď som volala minuly týždeň že mám počkať a že má objedná o 2 týždne.
Keď som čakala prvú dcéru, tiež mi meškala mrcha 2-3tyzdne a veru prvé 2 týždne meškania mi test ukazoval negativitu. A potom zrazu bum išla som na sono a už mám doma 5 ročnú dcéru.

kf23
autor
13. mar 2024

@majamat včera som si robila druhý test i keď som tam videla druhu slabú čiarku nejako som tomu nevenovala pozornosť. A dnes som si nerobila povedala som si že však načo. Len ma to všetko tak zaujima.. prave preto som sem hodila príspevok aby som si prečítala situácie a skúsenosti aj iných žien.

majamat
13. mar 2024

@kf23 ta druha ciarka sa casto objavuje, je to taky neisty yvsledok. niekedy sa ankoniec tehu ukaze, inokedy nie.

mozes este otestovat, ale asi by som netestovala hned teraz, ale povedze, o 2-3dni. ak yb to bolo tehu, tak sa snad uz ciarka zosili.

kf23
autor
13. mar 2024

@majamat presne práve preto som vyššie písala, že som tomu nevenovala nejakú extra veľkú pozornosť. Presne tak, že niekedy to ukáže a niekedy nie. Bábätko plánujeme už vyše 2 roky preto by som sa aj potešila ale ešte radšej nie. Doteraz som mala MS presne maximálna odchýlka 1 deň meškania a aj to iba keď som že bola prechladnuta alebo som brala antibiotiká.

evka_21
13. mar 2024

@kf23 Možno si mala posunutú ovuláciu (ak si ju nesleduješ) a preto ti test ešte nič presné neukázal .. ak si testovala včera tak skús zajtra/napozajtra možno bude čiarka silnejšia 🙂

majamat
13. mar 2024

@kf23 tak skus este testnut a uvidis. predpokladam, ze ak to predsa bude tehu, nakoniec sa potesis. drzim palce.

kf23
autor
13. mar 2024

@evka_21 možno áno, možno nie. Ja tu nebudem písať že viem keď úprimne sledujem ovuláciu raz za čas. A keď si to pozriem podľa kalendára tak moja posledná ovulácia bola 17.2.2024.
Áno, testovala som včera a druhá čiarka slabá. Takže uvidíme.

kf23
autor
13. mar 2024

@majamat ďakujem 🫶

sofia1979
13. mar 2024

@kf23 skús opäť zajtra a uvidíš držím palce

zuza265
13. mar 2024

A nemas fotku toho testu?🙂

kf23
autor
13. mar 2024

@zuza265 veru už nie. Len sme sa na to pozreli a vyhodili 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre