Meškanie menštruácie a negatívny tehotenský test

larissa123
17. mar 2024

Ahojte chcem sa spýtať ma niektorá z vás už skúsenosť stým. Menštruáciu mam stále každý mesiac nikdy nemám.snou problémy aj keď tak tak príde stále o jeden deň skôr alebo neskôr. Ale teraz mi.menštruacia mešká 2 deň tak som si urobila test ale je negatívny. Dva dni som sa začala tak mierne špinit boleli ma aj trochu prsníky ale to.tak iba na dotyk . Nemala som žiadne bolesti v podbrušku ani kríže nič... môže to byť aj zápal alebo.nejaka infekcia keďže pred týždňom a pol som mala kvasinkovu infekciu ?? Vďaka za odpoveď

dadka1997
17. mar 2024

@larissa123 mala si kvasinkovu infekciu ktoru si si aj preliecila ? Ak si ju preliecila, lieky mozu sposoobit meskanie, ak si si ju nepreliecila mozes mat problem...

larissa123
autor
17. mar 2024

@dadka1997 vyriešila som to tak že som si išla kúpiť canesten tabletku zdola a potom to prešlo.

dadka1997
17. mar 2024

@larissa123 a vyuzila sa aj celu krabicku ci iba jednu, ktora ťa zazrakom vyliečila?

larissa123
autor
17. mar 2024

@dadka1997 len jednu krabičku kde je jedna tableta...

dadka1997
17. mar 2024

@larissa123 ak je zo spodu problem riesicsa to s dr, aby vedela a zsitila o aký problem ide, lebo nie na kazdy problem zaberie 1 tbl.. cize stale je to otázne, ci zabrala a sposobila meskanie alebo meskanie spôsobil zapal alebo priblem, ktori si mala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre