Meškanie menštruácie 9 dní

amynka2015
23. máj 2021

Ahojte žienky 🙂 Mám takú menšiu otázku 🙂
15.05. som mala dostať ms lenže neprišla 🙂 S manželom si nedávame vôbec pozor 🙂
Včera som si robila test a je negatívny cysti nemám (viem to trpela som cystami roky a viem rozoznať až by som mala) Dneska je 8 deň čo mi mešká 🙂 Mam Biely výtok nie ťahavý.... Mala ste to niektorá? Stále som hladná a unavená 🤷‍♀️ Pravdaže sa chystám ku gynekologičke až mi neprídu ďalší týždeň 🙂 Myslíte že som môžem byť v tom ale test ešte není schopný potvrdíte HCG v moči? Ďakujem pekne za rady a skúsenosti 🙂

kkovacovak
23. máj 2021

@amynka2015 áno ešte môžete byť tehotná. Mne vyšla ako taká čiarka až 40. deň cyklu takže cca 12 dní odo dňa ms. Otestujte ráno ešte o pár dní a uvidíte 😉

amynka2015
autor
23. máj 2021

@kkovacovak Ďakujem pravdaže skúsim ešte 🙂 Ale chcem počkať týždeň 🙂 Podla mňa to bolo tiež ešte asi skoro testovať pri prvej dcére som bola v 1 mesiaci a test som mala stále negatívny tak uvidíme 🙂

kkovacovak
23. máj 2021

@amynka2015 držím palce 😉

amynka2015
autor
23. máj 2021

@kkovacovak Ďakujem 🙂 Či budem alebo nebudem oboje beriem pozitivne ;) Prajeme krásny zvyšok neděle ♥️

amabeldan
5. jún 2021

@amynka2015 ste nakoniec tehotna?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre