Meškanie menštruácie 48 dní

miriambujnak
31. máj 2024

Ahojte, chcela by som sa opýtať, menštruácia mi mešká 48 dní 1. dve menštruácie prišli načas ako mali ale tretia akosi nechodí môže to byť spôsobené dojčením? Ďakujem za odpovede.

evka_21
31. máj 2024

@miriambujnak a tehotenský test čo povedal?? 🫣 Lebo ak si už mala MS a teraz chýba a začali ste si sexuálne opäť užívať je tam taká možnosť, že Vas o pár mesiacov bude viac 🙈

petronellla87
31. máj 2024

@evka_21 haha dobrý point, toto presne sa stalo nám 😃

evka_21
31. máj 2024

@petronellla87 neveríím, že vas dojčenie neochránilo 😂 (vtip) 😂 väčšinou su tu príspevky ako ženy testujú hneď po sexe resp. Nevedia, ze to sa nestane za sekundu🤦🏼‍♀️ a potom tieto extrémy že MS mešká už takmer dva cykly a opýta sa že prečo asi? 😂 No veď ako prvé robim test a keď ten je negatívny tak potom hľadám iné dôvody (kojenie, stres, hormóny na horskej dráhe, zdravotné problémy)
Ale ako nič v zlom nemyslím len niekedy mi to už hlava neberie 🫣

petronellla87
31. máj 2024

@evka_21 🤣🤣🤣 tak v našom prípade to bolo úmyselné ale chápem 🙂 už len to že dve prišli načas a tretia nič by mi bolo podozrivé 🤔

miriambujnak
autor
31. máj 2024

@evka_21 práveže testy sú negatívne to som robila ako prvé

evka_21
1. jún 2024

@miriambujnak tak potom to môže byť hormónmi ale pre pokoj duši treba isť k doktorovi, predsa len to vie zhodnotiť lepšie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre