Meškanie menštruácie 4 dni

kajka2351
21. máj 2018

Ahojte 😊 pre mesiacom som do brala HAK.. Momentálne mi mešká menštruácia 4 dni je to bežné? Tehotná nie som aj keď podľa toho čo som čítala tak by to bolo možné ale neverím aby som týždeň po dobrati HAK hneď mohla otehotnieť.. Ďakujem za odpovede

ajushka123
21. máj 2018

Ahoj. Podla mna je to uplne normalne, ze po vysadeni HAK sa ti rozhadze cyklus..

maruski99
21. máj 2018

@kajka2351 pokiaľ si mala nechránený pohlavný styk, tak je možné, že si tehotná...prečo si to hneď tak vylúčila?

kajka2351
autor
21. máj 2018

@maruski99 ako nie žeby som to hneď vylúčila ale tak som si myslela ze to nieje možné hneď.. Samozrejme ze by som sa tomu nebránila.. Takže by bola možnosť aby som bola tehulka? Nemám sa s kým o tom porozprávať.. 😕Takže som rada za každú radu.. A kedy by mi asi ukázal test?

pininka
21. máj 2018

@kajka2351 ak ti to meska 4 dni, uz by ti mal ukazat. Ja som tiez ostala tehu po hak.

maruski99
21. máj 2018

@kajka2351 podľa mňa je to možné aj keď mnohé ženy s tým majú problém, keďže berú antikoncepciu a celkovo majú potom problém otehotnieť...ty sa modli, aby si také problémy nemala..možno by som ešte nejaký týždeň počkala a skúsila si spraviť test...ako dlho ti už meškajú?

kajka2351
autor
21. máj 2018

@maruski99 no to dúfam že ten roblem nebudem mat.. Mala som miestami pocit ze ma boli podbrusko bralo ma na spanie bolesti hlavy atak meškajú mi 4 deň ale test vyšiel negatívny

biba12
21. máj 2018

@kajka2351 mne po vysadení HAK meškala prvá ms 2 mesiace...Potom prišla silná, potom to chvíľu ešte skákalo a dalo sa to do poriadku cca do polroka.

kajka2351
autor
21. máj 2018

@biba12 tak ja som HAK brala necelé 2 roky tak dúfam ze nebude to tak aj umná radšej by som brala tu možnosť tehotná ako aby mi to takto vynechavalo ://

viellik
21. máj 2018

@kajka2351 To by každá žena brala. Len si to treba uvedomiť predtým, ako začne užívať HAK!

kajka2351
autor
21. máj 2018

@viellik no to áno ale ja som ju musela začať brat nebolo na výber ci chcem ci nie 🙂 a preto sa informujem keďže sú ženy ktoré už stým majú skúsenosť 😊

viellik
21. máj 2018

@kajka2351 Aha, tak to som nevedela, prepáč. Lebo väčšina žien si ju dáva iba preto, aby si mohli naplno užívať sexuálny život. Tak ti držím palce

kajka2351
autor
21. máj 2018

@viellik niee v pohode nemusíš sa ospravedlňovať nevedela si to 😊😊 ďakujem 💗

drakvak
21. máj 2018

Ja keď som prestala brať HAK, tak mi prvý a tuším aj druhý cyklus meškal, asi kým si telo zvykne na inú situáciu... A otehotnela som potom plánovane v treťom cykle.

kajka2351
autor
21. máj 2018

@drakvak aha no tak uvidíme no co zo bude ďalej 😊 ďakujem 🙂

titla
21. máj 2018

Po vysadení Hak to býva hop alebo trop. Niektorým ženám nabehne normálny cyklus hneď a dokonca i vaječníky pracujú akoby chceli "dohnať" zameškané a môže dozrieť i viac folikulov. U mnohých žien je možnosť otehotnieť v prvých mesiacoch po vysadení HAK vyššia. Alebo je tu i druhý extrém, keď cyklu trvá niekoľko mesiacov, niekedy až rok, kým znova nabehne alebo aspoň začne normálne fungovať. 4 dni meškania po vysadení HAK nie je nič znepokojujúce a je to v celku bežné. Ak si to želáš, prajem Ti aby si bola tou prvou „šťastnou“ skupinou.

titla
21. máj 2018

Ale i tak sa odporúča s otehotnením po vysadení HAK počkať. V tele ešte stále pôsobia umelé hormóny a v súčastnosti s určitosťou nevieme povedať, či to predsa len na ten vyvíjajúci plod nemá vplyv. Zatiaľ sa o žiadnych nevie, ale to neznamená, že žiadne nie sú.

drakvak
26. máj 2018

@kajka2351 Ako to dopadlo? Planý poplach či môžeme gratulovať? 🙂

kajka2351
autor
28. máj 2018

@drakvak Plany poplach no 🙄 ale ďakujem za opýtanie💗ste zlaté baby všetky .. Ale ako som sa rozprávala s priateľom tak by bol rád ak by to bolo aj pravda 😊čiže som rada ze to zobral takto

kajka2351
autor
28. máj 2018

@drakvak ale meškalo mi to len pár dní čiže som aj z jednej strany rada ze prišli takto skoro že ne meškali mesiac ani nič

nikolanicol
28. sep 2020

@maruski99 ahoj aj mne meska us 4 dni a ties neviem ci som tehotna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre