Meškanie menštruácie 3 dni

7. júl 2021

Ahojte žienky, prosím vás mám otázku. S priateľom sa snažíme cca od 04/2021 o bábätko. Zatiaľ sme boli bez úspechu menštruácia mi prišla vždy. Minulý mesiac som začala užívať kyselinu listovú femibion. Cyklus mam 28 dňový, zakaždým mi príde presne ako hodinky, už veľmi dlho sa mi nestalo, že by neprišla načas. No a tento mesiac mi meškala 3 dní. Mala som aj normalne deň pred očakávanou mrchou bolesti v bruchu ako obvykle, cítila som vaječníky raz ľavý raz pravý. Dnes by to bolo už 4 deň meškania ale okolo obeda som mala hnedý výtok, potom počas dňa som občas krvacala ale veľmi slabo. V druhy deň meškania som si robila test ale bol negatívny. Viete mi poradiť z vašich skúsenosti, či ste mali niečo podobné? Ci by to mohlo byt aj prípadné tehu? Bojím sa urobiť si ďalší test zatiaľ lebo už som si ich urobila niekoľko za posledné mesiace a zakaždým sklamanie. :(

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
riderka1
7. júl 2021

snažíte sa od 04/2021 a teraz je 07/2021 😉 asi vieš, že sú to LEN 3 mesiace.. chcem ti poradiť, aby si sa obrnila trpezlivosťou, budeš ju potrebovať nie len v tehotenstve, ale celkovo v živote... veľa šťastia a nech vám to dopadne podľa predstáv 🍀🍀🍀

autor
7. júl 2021

@riderka1 áno viem práve preto som to aj uviedla 🙂 Nechcem si namyslat niečo čo možno ešte nie je 🙂 aj keď niekomu sa zadarí hneď na šupu (co obdivujem) 🤷‍♀️ ale náš prípad to nebol, preto ma zaujíma ci mala niektorá podobnú skúsenosť. A ďakujem krásne za pekne slová ❤️ prajem vám všetko dobré 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre