Meškanie menštruácie 19 dní

qwer2019
13. dec 2020

Ahojte žienky, od skončenia šestonedelia som mala jednu menštruáciu, avšak už mi 19 dní mešká ďalšia, robila som si aj tehu test, keď mi meškala 2 týždne a bol negat. Plne kojím 3 mesačného synčeka, s mužom správame, avšak si dávame pozor, keďže mi dr. nestihla zaviesť ant.... Čiže myslím si, že tehotná nemôžem byť. Chcem sa Vás opýtať, ako ste to mali vy s MS počas kojenia, ako Vám prichádzala? Ďakujem

xpetka1x
14. dec 2020

@qwer2019 ja som nemala ms vôbec keď som kojila až keď som odstavila a mliečko zmyzlo tak prišla ms

elenita
14. dec 2020

No ja som po porode krvacala kompletne cele sestonedelie a tyzden po tom, co som skoncila, som dostala regulernu menstruaciu, myslela som, ze ma porazi 🤦🏻‍♀️ Ale prisla len ta jedna a dalsiu som dostala az o 2 roky 🤷‍♀️🤣 kojila som dvojicky cely cas

mikasz
14. dec 2020

@qwer2019 moze to byt uplne v pohode. Vynechanie ms byva velmi casto vplyvom hormonov, ale treba davat pozor,mame kamosov co maju medzi detmi presne rok rozdiel 😬🤷🏼‍♀️
Ja som napr.prvu ms dostala po 6mes a to bol maly plne kojeny, dalsia kamaratka po 2r 🤷🏼‍♀️

qwer2019
autor
14. dec 2020

@mikasz medzi mojou dcérou a synom je 13 mesiacov. Čo ti poviem, keď každú chvíľu máš MS, riešiš s dr., či nemáš zdravotný problém a potom sa z nenazdajky, z podozrenia na cystu, vyvinie bábätko. 🤣❤️

lenkaviki48
17. feb 2021

Môžem sa spýtať? Kojím 5 mesiacov a menštruácia mi prišla prvý raz na Silvestra trvala 5 dní a od vtedy nič. Test som si robila včera a takto vyšiel negatívny. Mám obavy 😒 pri meškani toľko by ukázalo ak by som bola tehu? Ďakujem za odpoveď

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre