Meškanie menštruácie 16 dní

danka9890
1. júl 2024

Ahojte. 16 dní mi mešká menštruacia, mam celkom nepravidelný cyklus ale takto nemeškali nikdy som na 47DC dokopy som spravila 10 testov dneska ráno som si Spravila jeden, vyšiel najskôr negatívne ale po hodinke som sa išla pozrieť a vidím slabšiu čiarku myslíte že môžem byť tehu alebo je to iba kanalik ?Prikladám aj fotku.

crazy_cat_lady
1. júl 2024

ahoj, to za mna vyzera skor na ten kanalik, plus na 16ty den meskania si myslim, ze by si mala riadne kolajnice 🙂 navyse, vysledok sa po hodine berie ako neplatny. neuzivala si nejake lieky, alebo nemala si stres atd..?

danka9890
autor
1. júl 2024

@crazy_cat_lady Nie vôbec lieky neberiem žiadne, stres hej mali sme skúškové ale dlhšie už v strese niesom a stále nič.

sense
1. júl 2024

Kanálik keď ti mešká viac ako dva týždne chod ku lekárovi

danka9890
autor
1. júl 2024

@sense Ďakujem vam volala som, sestrička mi povedala ze určite zo stresu že mám prist po prázdninach 🙂

danajahotkova
1. júl 2024

Po prázdninách? Však to je celkom dlhá doba.

danka9890
autor
1. júl 2024

@danajahotkova ja viem aj ja som si povedala, že maju toho dosť a maju aj dovolenky… mam ževraj počkat. Skusim tam zajtra zavolať ešte raz. Tak teda myslite ze tehu niesom ?

danajahotkova
1. júl 2024

@danka9890 Podľa mňa nie, lebo tak ten test si máš tiež pozrieť po určitom čase. Potom ten výsledok môže byť skreslený. A keby si sa rovno zobrala a išla k tomu lekárovi a počkáš si?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre