Meškanie 4 dni a test negatívny

bibssli
20. aug 2022

Ahojte žienky, mala niektorá aj po 4 dňoch meškania negatívny test, už som zúfalá takmer rok a nič mam 36 deň cyklu, už som dúfala, že konečne sa tam tá čiarka ukáže a znovu nič

mima1991
20. aug 2022

@bibssli ahoj, je tu vela tem o tom, ze mali zienky posunutu ovulaciu a test ukazal neskor, alebo az z krvi zistili 🙂

janetinka27
20. aug 2022

@bibssli ahoj, mohla si mat posunutu ovulaciu, alebo ziadnu.

any_soj
20. aug 2022

@bibssli ahoj. Rok sa snažite - máš aj odsledovanu ovuláciu? Či naozaj býva? A či je lutealna fáza dosť dlhá?

majka879742
20. aug 2022

@bibssli ahoj, pri dcére som dlho mala negatívne testy..MS som mala dostať 22.12- neprišla tak som si spravila test na druhý deň a nič, následne na Štefana, pred silvestrom, po novom roku a stále nič. Az okolo 9.1 mi vyšiel pozitívny... Uvidíš ona sa tam objaví, treba veriť 😉

bibssli
autor
20. aug 2022

@any_soj áno,ovulácie mám odsledované a cykly mám pravidelne +-1 deň tak už neviem sama 😏

vava2710
21. aug 2022

Ahojte, chcem sa spytať a poprosiť o radu.. menstruácia mi mešká 17 dní. Mávam ju pravidelnú a toľko dni mi ešte nevynechala. Neviem či to môže byť aj antibiotikami čo som brala na konci minulého mesiaca (5 dňové na anginu) ale už sa mi to zdá veľa dní. Začínam si všímať od včera ,že mavam taký slabo hnedkastý výtok. Nezapácha,nesvrbí. Pohlavný styk s priateľom mám nechránený . A vnímam aj bolesti v podbrušku. Také pichanie na pravej strane. Tehotenský test som si robila 5 dní keď mi meškala anic a dnes rano a nič. Myslíte, že ak by aom bola tehotná že by to test aj tak neukázal ešte?

mima1991
21. aug 2022

@bibssli citala som tu uz aj take, ze test zachytil az vyssie stadium tehotenstva, alebo vobec, neviem ci to je pravda, ale jedine co ti ostava, je cakat 🙂 drzim palce. Inak citis sa nejak inak okrem meskania ms?

mima1991
21. aug 2022

@vava2710 ahoj, pri takom meskani, by som uz asi isla ku gyn 🙂 meskat ti moze z viacerych dovodov, ale moze to byt aj tehu samozrejme 🙂 test nemusi byt smerodajny

bibssli
autor
21. aug 2022

@mima1991
Sama som zvedavá aký prípad to bude u mňa, cítim sa úplne ok miestami ma chvíľu pobolieva podbruško inak vôbec nič
Ďakujem 😊

mima1991
21. aug 2022

@bibssli zaujimave 🙂 budes este skusat test?

vava2710
21. aug 2022

@mima1991 k lekárovi už som objednana buduci tyzden tak ešte pockam dovtedy a keď tsk lekár mi povie čo a ako. Dvakrat som spozorovala že ma pichlo tak v podbrušku že mi zostalo uplne zle na zvracanie. Ale to bol iba pocit nezvracala som. Tak uvidime ☺️

mima1991
21. aug 2022

@vava2710 tak ti velmi drzim palce, nech to dopadne ako si zelas 🙂 daj vediet novinky

vava2710
21. aug 2022

@mima1991 ďakujem 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre