Meškanie 3 dni,napínanie na vracanie, ťažké napäté prsníky ale test negatívny?

stastko123
10. dec 2019

Baby poraďte mi čo myslíte je možné že ešte skoro testujem? Cyklus mám cca 28-30 dní . Meškajú mi už 3 dni a mám taký divný tlak v podbrušku, ktorý pred menzesom nemávam prsia ma bolia na dotyk, v práci by som postojačky asi zaspala ale test je stále negatívny čo si o Tom myslíte mám mať nádej či ani nie?
Prikladám fotku ranneho testu.

bibg
10. dec 2019

@stastko123 mne sa tam druha čiarka marí.. ale skus o 2 dni. Možno len neskôr prebehla ovulacia tak ti to zachytí neskôr ;) držím palce

stastko123
autor
10. dec 2019

@bibg ďakujem dám vedieť 🙂 len som netrpezliva :/ najradšej by som hneď testovala či to silneje

rachel36a
10. dec 2019

Podla mna tam nic nie je a pri meskajucej mrche by uz boli pekne kolajnice..mozes dufat len v to ze si mala neskorsiu ovulaciu, to by bola jedina sanca

modrykoniicek
10. dec 2019

Po 3 dňoch meškania stresovať...
By som testovala možno po týždni.
A takéto stavy ja osobne niekedy mám a niekedy nie.Momentálne ma pred MS nebolí nič.

denullllka
11. dec 2019

@stastko123 podľa mna si tehotná, ja som mala takéto iste pocity a navyše na teste mi vysla čiarka veľmi jemná, niečo ako tebe. O pár dni bola silnejšia a o ďalšie dni bola tmavá. Tak ti držím palce 🙂

denullllka
11. dec 2019
denullllka
11. dec 2019

@stastko123 a prvý test, nebolo vôbec vidieť proste úplne tak ako tebe, tak uvidis 🙂

stastko123
autor
11. dec 2019

@denullllka počkám ešte páru dní a zrobim snáď to bude také ako u teba pretože mám pocit akoby v podbrušku mi niečo sedelo také iné pocity ako pred menzesom :/

denullllka
11. dec 2019

@stastko123 skús o tri dni, ja som si robila každé dva dni, lebo som nevydržala proste chcela som vedieť vysledok. Ale tak keď sama vieš, že máš iné pocity ako pri menštruácií, tak si myslím že to bude pozitívne.. budem drzat palce 🙂
Mna hrozne aj prsia boleli a bradavky a vtedy som vedela, že som v tom

milka456
11. dec 2019

Baby môže sa stať že 7 dní mešká ms a testy sú negatívne a predsa môžem byť tehotná ? A test to nezachity

stastko123
autor
11. dec 2019

@denullllka ja sa radšej ani nedotykam pŕs bolia neskutočne a podprsenka nehrozí no uvidíme 🙂

denullllka
11. dec 2019

@stastko123 tak podľa mna to bude tehu 🙂 daj potom vedieť

petkasaurus
21. dec 2019

@milka456 ahoj, mozem sa spytat ako si dopadla? Mne tiez meska a testovala som s tym najcitlivejsim testom, ale nič..

janulkamagyarova
21. dec 2019

Mne meska 4 dni

petkasaurus
21. dec 2019

@janulkamagyarova gratulujem :*

petkasaurus
21. dec 2019

@janulkamagyarova testovala si prvy krat? Predtym si mala negativne?

nikiki29
21. dec 2019

@stastko123 ako ste dopadli?

janulkamagyarova
21. dec 2019

@petkasaurus testovala stale

stastko123
autor
21. dec 2019

@nikiki29 plány poplach snažíme sa ďalej

nikiki29
21. dec 2019

@stastko123 tak držíme palčeky 🙏🏻

stastko123
autor
22. dec 2019

@nikiki29 ďakujem

milka456
22. dec 2019

@petkasaurus ahoj po 10 dňoch meškania som dostala ms ktorá trvala 2 dní a teraz už nič netestujem už čo má prísť príde netlacim na nič až v novom roku to poriešim teraz si chcem užiť Vianoce s rodinou a prajem ti šťastné a veselé Vianoce

petkasaurus
23. dec 2019

@milka456 ahojky, dakujem pekne.. Veru, aj ja uz zacinam byt trocha otrávená, ze stale na to myslim a riesim to.. Aj tebe a rodine krasne sviatky!

petkasaurus
23. dec 2019

@milka456 tak teraz som to aj ja dostala, tak nic.. Aspon si pripijem zajtra 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre