Meškajúci menzes a sex

lllliiivvv
31. dec 2020

Ahojte, štvrtý deň mi mešká menzes. S priateľom som mala sex cez ovuláciu ale samozrejme s kondomom a aj vytiahol. Potom sme spolu spali zase už cez neplodne dni. Teraz z neho vyliezlo ze 1x sa mu stalo ze isiel kondom nasadit naopak. Tak ho jednoducho otocil. No nepamata si v ktory den to bolo. A ja sa teraz stresujem. Pred chvilou sa mi stalo ze ma naplo z hamburgera čo ale moze byť z toho že som prejedená. A mam aj jemné špinenie ale len normálne biele. Pred dvomi mesiacmi mi tiež meškali kramy 4 dni. Prosim poradte

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lllliiivvv
autor
31. dec 2020

@viestta problem je ze ked si vsimol ze ho dava zle tak ho otočil. A citala som ze to moze byt riziko

petamich
31. dec 2020

@lllliiivvv pozri akokolvek by sme sa snazili zodpovedat tvoju otazku, nedame ti lepsiu odpoved ako tehotensky test - ci je sanca, ze si tehotna, podla mna minimalna bliziaca sa nule, pises, ze ti meskali pred dvomi mesiacmi a odvtedy? ver mi ak by si bola v odhadom 12tt (ak ratam, dvojmesacne meskanie atd.) vies o tom davno 🙂 cize podla mna tehotna nie si, ale pripadne si sprav test a uvidis

nela6
31. dec 2020

@petamich nespomina ziadne 2m meskanie, iba ze nema pravidelny cyklus, kedze aj pred 2m jej meskal 4 dni oproti priemeru

lllliiivvv
autor
1. jan 2021

@nela6 presne tak. Pred 2 m2siacmi sme totizto tiez spolu boli s priateľom. Minuly mesiac mi nemeškali a s oriateľom som nebola ani raz v ten mesiac. Takže to nechapem

nela6
1. jan 2021

@lllliiivvv urob si test ak to bude viac ako týždeň, ale ak vies presne den ovulacie, a je uz min 10po, tak môžeš aj teraz... ja som uz vzdy 10dpo vedela, drzim palce aby to vyslo podla zelania...

lllliiivvv
autor
1. jan 2021

@nela6 dakujem

nela6
1. jan 2021

@lllliiivvv meskania bez tehotenstva neries, ja som mala 10r ako hodinky a dalsi mesiac posun... iba boh vie prečo... ked to nie je extrem, nic za tym netreba hľadať

petamich
1. jan 2021

@nela6 asi som to ja zle pochopila 🙂 ked pisala, ze aj pred tym jej meskalo, potom nemeskalo, boli spolu, potom neboli minuly mesiac - tak som to chapala, ze mysli, ten davnejsi sex

nela6
1. jan 2021

@petamich uz sa to zamotava 🙃, presnu príčinu by jej nepovedal ani gyndos... ak jej bude meskat viac, proste sup test... myslim, ze ked meska viac ako 7 dni, a test negativny, tak sa dokonca odporuca ist na kontrolu, aby sa zistila pricina, vybavila vyvolavacka ak bude treba...

lllliiivvv
autor
1. jan 2021

@nela6 no dufam že to tehptenstvo nebude. Pripisujem to stresu keďže s priateľom sme este len zacali pred tými 2 mesiacmi a nejak sa stále bojím aj keď si davame pozor

nela6
1. jan 2021

@lllliiivvv tak davat pozor poriadne, radsej pouzit novu gumu a nelutovat to potom 🙃, aj ked ta otocka by nemala nic byt, ak mal iba erekciu a nic ine predtym...

simsalabim
1. jan 2021

@lllliiivvv myslim, ze stresujes zbytocne. Nam sa to stalo za vyse 20 rokov mnohokrat a bez problemov. Ved ten kondom nie je namoceny v ejakulate. Ale ak nechces takto stresovat, tak len ten kondom zahodit a vziat novy.

lllliiivvv
autor
1. jan 2021

@simsalabim no ja by som vzala nový keby o tom viem ale on si to neuvsdomil. Už som ani poriadne nespala je to piaty deň...

petamich
1. jan 2021

@lllliiivvv zena pripadne sa zamysli nad inou formou antikoncepcie, lebo ak chces takto stresovat kazdy mesiac, ked sa vam kondom kusok zosuchne alebo nebude drzat alebo skratka podvedome sa obavas, ci je to dostatocna ochrana aleno neviem co, velmi sa nevyspis a cim viac budes stresovat tym horsie, psychika je silna vec
my sme kondomy pouzivali roky a vsetko v poriadku 🙂

lllliiivvv
autor
1. jan 2021

@petamich myslis že možem isť ku gynekológovi aj bez zákonného zástupcu kedze mam 17?

simsalabim
1. jan 2021

@lllliiivvv podla mna ti meska z nervov... ale urob si test pre istotu. Ja kondom povazujem za velmi spolahlivy.

petamich
1. jan 2021

@lllliiivvv zial netusim :(

alzbeta1991
4. jan 2021

@lllliiivvv môžeš už od 16tich 😉

chcemanonymne
5. jan 2021

Ahojte dievčatá..som tu nová a neviem ako to tu chodí no mám celkom problém..mám frajera a už to máme za sebou..no ale som ešte nezrelá na bábätko a už mi tretí mesiac mešká menštruácia..naozaj sa bojím a neviem čo mám robiť

petka_3
5. jan 2021

@chcemanonymne 3 mesiac?
Tak utekaj do lekárne a kúp si tehotenský test. Obratom sa objednalo ku gynekologičke. Buď si tehotná, alebo máš nejaký problém, ktorý má riešiť gynekológ.

virbonus
5. jan 2021

@chcemanonymne však si kúp test a uvidíš.

lllliiivvv
autor
5. jan 2021

@chcemanonymne daj potom vedieť držím palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre