Meškajúci menzes a prerušovaný styk

16. máj 2024

Baby, mala som chraneny prerusovany styk na 23 den cyklu, mam 28 dnovy cyklus, +- jeden den uz niekolko rokov, teraz mi ale 3 dni meska...myslite ze by som mala uz kupovat test?

autor
16. máj 2024

Este dodam ze bolesti mam ako pred ms ale teda zatial nic neprislo

thirstymonk
16. máj 2024

Teraz ti ten test bude ešte aj tak na nič, je tam myslím 10, alebo až 14 dni, kým sa zárodok zakorení a kým tvoje telo začne produkovať ten hormón, čo zisťuje tehotesnký test. Dovtedy buď budeš mať krámy, alebo nebudeš :D

stellarstar
16. máj 2024

@thirstymonk oplodnene vajíčko sa uhniezduje a ten hormón sa volá hcg
Autorka sprav si test ale keď ste mali chránený tak nemala by si byť ako v tom. Keď bude test negat môže ti meškať z viacerých dôvodov cysta, myom, stres, choroba....

veronika0310
16. máj 2024

Takto prerušovaný styk nikdy nie je zárukou Toho že neotehotnieš. Vlastná skúsenosť.

autor
16. máj 2024

@veronika0310 ale mali sme aj kondom

januska12323
16. máj 2024

Ja by som ešte počkala ale test by ti už ukázal.

koniarova
16. máj 2024

Nie si tehotná. Veď ste mali ochranu . Počkaj ešte.

tropkica
16. máj 2024

pri tej ochrane by osm si teda nebola dva razy stopercentne ista. ved co ti uz len kto dnes zaruci nieco na sto pro?

mariska1989
16. máj 2024

Máš 28 dnovi cyklus . Styk bol na 23 deň už len to že si bola 5 dní pred ms značí že by si plodné dni nemala mať . Cca tvoje plodné dni sú od 12 do 15 dňa kedy najviac by malo byť 14 deň . Plus ochrana takže ms dôjde len teda s omeškanim . Test je kupovať zbytočne keďže si len 7/8 dní po sexu

autor
16. máj 2024

@mariska1989 ano je to tak ako vravis ale este nikdy mi 3 dni ms nemeskala

veronika0310
16. máj 2024

Tak možno máš zápal alebo niečo. Test aj keby si bola, ešte neukáže nič. A aj mne ms chodila na deň presne a potom zrazu neprišla a tehotná som teda nebola

autor
16. máj 2024

@veronika0310 tak este pockam kedze mam aj tie typicke ms priznaky a uvidim

autor
17. máj 2024

@veronika0310 dnes rano som si predsalen robila test ale bol negat,uz ani bolesti nemam, akoby som ms ani dostat nemala

veronika0310
17. máj 2024

Tak by som skúsila dr. Možno je problém inde

mariska1989
17. máj 2024

3 dní je ešte ok v rámci možností. Mne vynechal jeden mesiac úplne 😁 a tehotná som nebola takže ešte kľud . Mne dr povedala že ak by mi kedy meškali viac ako 21 dní tak treba prísť na vyvolavačku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre