Meškajúci menzes 5 dní

10. nov 2021

Ahoj dievčatá,
dnes mi 5.deň mešká cyklus, ktorý mám inak úplne pravidelný. Druhý deň meškania som si robila test pepino ale bol negatívny. Momentálne sa nesnažíme o dieťatko, takže ani neviem, kedy prebehla ovulácia. Mám sa obávať? Druhý deň meškania by to už test odhalil, ak by som bola tehotná, však?

leuska1991
10. nov 2021

Ked si nemala chraneny styk tehotna byt mozes. Treba skusit iny test,ak vyjde negativny tak to tehotenstvo nebude

luci_ba
10. nov 2021

vyskúšaj ešte raz otestovat, môže byť ze ked si robila test vtedy ešte bolo len malinko hcg v moči a teraz môže byť už pozitivny. Alebo mas jednoducho dlhši cyklus teraz a tehu to nieje

autor
10. nov 2021

@leuska1991
@luci_ba ďakujem kočky, pri prvom tehotenstve mi test ukázal ešte pred meškaním, tak ma to zneistilo, počkám ešte nejaký deň, dva, snáď dovtedy menzes príde

ankare
10. nov 2021

Podľa mňa Ti len mešká, test By ti tehotenstvo už ukázal. Držím palce!

bety19
10. nov 2021

Aj mne meškala 5 dní, robila som si test na 3tí deň neg, aj na 5ty NEG... a poobede včera prišla menštruácia...meškanie pripisujem chorobe, 2 týždne som bola prechladnutá

kikush2000
10. nov 2021

Môžeš byť tehotná. Mne prvé dva testy vyšli negatívne a až tretí pozitívny. Určite počkaj 2 dni a potom skús znova ale z prvého ranného moču. Viem že na testoch píšu že ho môžeš robiť kedykoľvek počas dňa ale najvyšší podiel tehotenského hormónu je ráno. A kup si ten citlivý test v lekárni.

zuzuliennka1
10. nov 2021

Mne meskal menzes 7 dni, zo stresu s kombinaciou z prechladnutia.
Sprav si zajtra na 6ty den meskania test z ranneho mocu a uvidis. Ak by si bola tehotna, uz sa to ukaze

autor
10. nov 2021

@ankare
@bety19
@kikush2000
@zuzuliennka1
Ďakujem za vaše skúsenosti, zrejme to bude tak, ako píšete, pretože celý deň mám pocit že sa menzes každú chvíľu dostaví

mia78111
11. nov 2021

Ahoj ako si na Tom? Prišla menštruácia? Mne mešká 4 deň a stále mám pocit akoby mala každú chvíľu prísť ale zatiaľ nič. Test včera z poobedneho moču bol negatívny

autor
11. nov 2021

@mia78111 áno, prišla dnes ráno.
Takže medzi overené recepty ako menzes privolať treba zaradiť okrem červeného vína, horúcej vane a sexu aj verejne sa posťažovať že môžeš byť tehotná, menzes hneď dorazí.

mia78111
11. nov 2021

Ďakujem, vyskúšam 😁🙏

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre