Meškajúca menštrucia, negatívny test

emmacarmen
19. dec 2018

Dobrý deň. Potrebujem radu. Mala som dostať menzes v piatok. Už od stredy ma bolí docela v podbrušku ako vždy pred menzesom. Menzes som nedostala. Vždy mi pomohol ríbezlový džús, víno a horúci kúpeľ. No, tento krát nič.. Vôbec mi nezvykla meškať menštruácia, vždy mi došla na čas alebo o deň skôr. V pondelok som si robila tehotenský test a vyšiel negatívny. Rada by som ich už dostala, skrz toho, že máme ísť preč.😞 Nemáte nejaké rady, skúsenosti niektorá? Ďakujem krásne vopred. Predčasne pekné sviatky želám.🙂

labutienka333
19. dec 2018

@emmacarmen máš prečo stresovať?
Mala si pohlavný styk, a partner sa spravil do teba?
Hlavne, chladnú hlavu. A nestresuj.

emmacarmen
autor
19. dec 2018

@labutienka333 Ja nestresujem. Spravil sa počas menštruácie. Mňa iba zaujíma, či nemal niektorá skúseností s niečím takým to. Ďakujem za odpovedm.🙂 Pekný večer želám.

palcullienka66
13. mar 2019

Dobrý deň chcem sa spýtať....menzes som mala dostať pred týždňom ....no mešká mi robila som si tehotenský test a bol negatívny .... prosím vás čo mám robiť resp.ako mám vyvolať menštruáciu ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre